پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ کیوان انصاری چشمات

دانلود آهنگ کیوان انصاری چشمات

دانلود آهنگ کیوان انصاری چشمات

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت چشمات از کیوان انصاری عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 ) همراه با متن

Download New Music ♪ Keyvan Ansari – Cheshmat In The GolsarMusic

دانلود آهنگ کیوان انصاری چشمات

کیوان انصاری چشمات

متن آهنگ چشمات کیوان انصاری

دانلود آهنگ کیوان انصاری چشمات

کیوان انصاری چشمات

سایر آهنگ های کیوان انصاری

آخرین آهنگ کیوان انصاری

برچسب ها

توضیحات

شاخصه گرانبهایی همچون تجربه را در آهنگ چشمات از کیوان انصاری به هیچ وجه نمی توان موضوعی سطحی دید و نمی توان نگاهی گذرا به ان داشت. تجربیات گذشته کیوان انصاری به کمک او آمده اند تا او را در خلق اثری بی نظیر همچون چشمات، یاری کنند. چشمات وب سایت های فندوم های کیوان انصاری را زیرو رو کرده است. یک آهنگ خاطره ساز می خواهید؟ چشمات از کیوان انصاری در خدمت شماست! می توانید بهترین لحظات عاشقانه خود را با این شاهکار رقم بزنید. حتما چشمات را با دوستانتان و کسی که عاشقش هستید هم رسانی کنید تا آنها نیز از این موسیقی لطیف و خواستنی لذت ببرند. از مهم ترین ویژگی های چشمات این است که بسیار بدیع و نو است و می توان ادعا کرد نظیر آن را قبلا نشنیده اید. همین نو بودن چشمات باعث تسخیر قلب ها شده است. کیوان انصاری گفته است که بسیار مهم بوده است که شنونده در عین اینکه با یک اثر کاملا نو و بدیع رو به رو می شود، باید بتواند در عین حال از گذراندن لحظات با آن احساس آرامش کند.

او تاکید کرده است که آهنگ چشمات با شنونده صمیمی است و هیچ نوع غریبگی با مخاطب خود ندارد. با این اوصاف چشمات نوعی دوگانگی زیبا و زیرکانه ایجاد کرده است. این آهنگ از کیوان انصاری در عین صمیمیت و ایجاد نوعی حس آشنایی با مخاطب، در نوع خود منحصر به فرد و جدید است. کیوان انصاری خود ازعان می کند که از تکرار بیزار است، حتی اگر آن آهنگ تکراری بسیار مورد اقبال عمومی قرار گیرد. این پارادوکس یا دوگانگی در آهنگ چشمات بی نظیر است. فکر می کنید می توانید نمونه آن را پیدا کنید؟ دست کم در میان آثار هم نسلان کیوان انصاری، به ندرک می توان همچین سطحی از ذوق هنری و حساسیت را دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...