پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ ناصر پورکرم عزیزم

دانلود آهنگ ناصر پورکرم عزیزم

دانلود آهنگ ناصر پورکرم عزیزم

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت عزیزم از ناصر پورکرم عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Naser Pourkaram – Azizom In The GolsarMusic

دانلود آهنگ ناصر پورکرم عزیزم

ناصر پورکرم عزیزم

حال و روزم مثل خورشید میانه روز ابری

دیگه تو قیافه بری باهام تو قهری

متن آهنگ عزیزم ناصر پورکرم

دانلود آهنگ ناصر پورکرم عزیزم

یکم فکر منم باش دلم از حرفت رنجه

حال و روز کسی خوش نیس

ناصر پورکرم عزیزم

سایر آهنگ های ناصر پورکرم

آخرین آهنگ ناصر پورکرم

برچسب ها

توضیحات

عزیزم را از ناصر پورکرم بشنوید

با گوش دادن آهنگ عزیزم از ناصر پورکرم، به خاطر شور و وجدی که احساس خواهید کرد، میتوانید کلمات آن را به راحتی حفظ کنید. کلمات در این آهنگ لمس شدنیست. آهنگ عزیزم قلب شما را مملو از عشق می کند. مملو از آرامشی خاص! دیگر حسرت و اندوهی برای شما باقی نمی ماند که عاشقانه را تجربه نکرده اید. ناصر پورکرم با جادوی کلمات خود دنیای شما را با استفاده از آهنگ عزیزم دگرگون می کند. این آهنگ خستگی شما را درمان می کند و عشق و محبت به آن تزریق می‌کند. اگر این آهنگ را بهترین آهنگ سال های اخیر ننامیم مطمئنا بی انصافی کرده ایم. بودن این آهنگ جبران تمام نبودن های آهنگ های با کیفیت در چند سال اخیر است که انتظار داشتیم. با وجود آهنگ عزیزم از ناصر پورکرم تقریباً تا مدت ها حسرت آهنگ با کیفیتی را نخواهیم داشت. آهنگ عزیزم همانند بارانیست بر کویر، جان بخش و دوست داشتنی. این آهنگ به قدری عاشقانه است که می‌توانید روزها را با آن آرام بگذرانید. لحظات در آغوش کسی که دوستش می دارید با این آهنگ از ناصر پورکرم زیبا می گذرد. این آهنگ پر از عطر و بوی عاشقی و عشق است. بعد از شنیدن آهنگ عزیزم از ناصر پورکرم به دنبال هر بهانه هستید تا دوباره سراغ گوش‌دادن آن بروید. عزیزم از خواننده حنجره طلایی جوان کشورمان ناصر پورکرم، فضایی رویایی برای شما خلق می ‌کند. این آهنگ برای شما همواره یادآور مهربانی و عشق خواهد بود. آهنگ عزیزم از ناصر پورکرم از شما اجازه نمی خواهد تا وارد قلبتان شود این آهنگ بی سر و صدا در قلب تان را خواهد کوبید و بدون اینکه برای باز شدن زحمت بکشد وارد می شود. سال‌ها باید بگذرد تا یک خواننده این انتظار زیبا را در نگاه طرفدارانش به خود جلب کند. آهنگ عزیزم با صدای ماندگار از ناصر پورکرم است. صدای ناصر پورکرم مخملی و سرشار از شور و ذوق زندگی است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...