پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ ناصر عبداللهی بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم

دانلود آهنگ ناصر عبداللهی بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم

دانلود آهنگ ناصر عبداللهی بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم

در وبسایت گلسار موزیک خاطره سازی کنید و لذت ببرید از دانلود آهنگ جدید شاد و پرانرژی بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم با صدای محبوب ناصر عبداللهی همراه با پخش آنلاین و کیفیت های برتر 128 و 320 Mp3 با لینک مستقیم

Download Music “Naser Abdollahi” In The Name Of “Behet Nagoftam Ta Hala” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ ناصر عبداللهی بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم

ناصر عبداللهی بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم

آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم ناصر عبداللهی

دانلود آهنگ ناصر عبداللهی بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم

ناصر عبداللهی بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم

پخش آنلاین همین آهنگ
دانلود آهنگ با کیفیت 320

سایر آهنگ های ناصر عبداللهی

آخرین آهنگ ناصر عبداللهی

برچسب ها

توضیحات

بازگشت ناصر عبداللهی با آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم

فضای زیبای آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم قلب تمام طرفداران ناصر عبداللهی را تصرف کرده است بسیاری از مردم آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم را این روزها به خوبی می شناسند. این آهنگ توسط ناصر عبداللهی و گروهی که سال هاست با او کار می‌کنند ضبط شده است. آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم برای اولین بار دو هفته پیش روانه بازار شد. آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم از ناصر عبداللهی باعث شده است که امروزه کمتر کسی او را نشناسد، ولی به دلیل آنکه این آهنگ به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است مطمئن باشید به اثری تبدیل می شود که ناصر عبداللهی را معروف تر از قبل میکند. درون آهنگ حس غم عاشقانه ای همانند بسیاری دیگر از آثار او نهفته است با این حال این زیباترین آهنگی است که شاید با این تم شنیده باشید. موفقیت آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم بسیار باورنکردنی است. طرفداران ناصر عبداللهی از او قدردانی می‌کنند که این آهنگ را روانه بازار کرده است. آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم تاثیر عمیقی روی ذائقه طرفداران موسیقی پاپ گذاشته است، به طوری که همه آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم را شگفت انگیز توصیف می کند. آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم در آینده به یکی از آن آهنگ‌های کلاسیکی تبدیل میشود که یادآور زمان اوج این خواننده بوده است. تم آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم به گونه ای است که طرفداران او همواره این روزها از خود می پرسند که ناصر عبداللهی تحت تاثیر چه جوی این شعر را اجرا کرده است.

آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم بازتاب یک عاشقانه لطیف و دوست داشتنی با موسیقی آرام و گیراست. تم غم انگیز این آهنگ اگرچه اینطور القا می کند که عاشق از معشوق جدا شده است اما برای او به گونه ای آرزوی عشق و شادی می کند. موسیقی آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم به کمک ناصر عبداللهی آمده است تا بتواند این حس را بیشتر و بهتر به شنونده منتقل کند. به نظر می رسد آهنگ بهت نگفتم تا حالا اینکه چقدر دوست دارم تا مدتها رقیبی که بتواند حتی به گرد پایش برسد را نیز به خود نخواهد دید.

 

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...
تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...