پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ مهدیار بت گفتم

دانلود آهنگ مهدیار بت گفتم

دانلود آهنگ مهدیار بت گفتم

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از مهدیار با عنوان “بت گفتم” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Mahdyar – Bet Goftam In The GolsarMusic

دانلود آهنگ مهدیار بت گفتم

مهدیار بت گفتم

بت گفتم فقط باشو حرف نزن

بت گفتم حالمو بهم نزن

متن آهنگ بت گفتم مهدیار

گفتم تو وجودمی نکن نذار برو

با کل شهر جنگیدم که کسی نخواد تورو

دانلود آهنگ مهدیار بت گفتم

بهم گفتی اهل خیانت نیستی

بهم گفتی هی گفتی اهل سیاست نیستی

ولی خوب بودی زیاد

مهدیار بت گفتم

سایر آهنگ های مهدیار

آخرین آهنگ مهدیار

برچسب ها

توضیحات

تجربه ای رویایی با آهنگ بت گفتم از مهدیار

آهنگ بت گفتم، آهنگی است که توسط مهدیار ضبط شده است. آهنگ بت گفتم یک آهنگ رقص آور است که دارای سیستم ریتمیک است و عمدتاً در موسیقی هیپ هاپ استفاده می شود. بسیاری از روزنامه نگاران عرصه موسیقی آن را تحسین کردند. آهنگ بت گفتم تمجید بسیار زیادی را در میان هواداران دریافت کرده است. این تک آهنگ در میان بهترین ها بوده و آهنگ شماره یک در نمودار آهنگ های شاد کشور شده است. آهنگ بت گفتم یک آهنگ پاپ است که حدود 5 دقیقه طول می کشد. آهنگ همزمان نمونه‌های مختلفی از ریتم‌های لایه‌ای، شامل ریتم‌های هیپ هاپ و ضرب آهنگ باس سنگین را شامل میشود. منتقدان نوع احساسی که آهنگ بت گفتم به مخاطب منتقل می کند را شبیه به تک آهنگ های دیگر مهدیار توصیف نکرده اند. همین موضوع بر خاص بودن این آهنگ صحه می گذارد. بسیاری از منتقدان ترکیب و ساختار آن را قابل مقایسه با کارهای دیگر خواننده های پاپ که اخیرا منتشر شده اند، نمی دانند. آنها آهنگ بت گفتم را به عنوان "قطعه ای شگفت انگیز " توصیف کرده اند که با ضرب آهنگی قدرتمند اجرا شده است. البته برخی دیگر نیز آهنگ بت گفتم از مهدیار را " کمی غمگین و اشک آلود" توصیف کرده اند.

شک نکنید که این عاشقانه بی بدیل شبیه هیچ کدام از کارهایی که دیگر خواننده ها اخیراً ارائه کرده اند نیست. می توانید حس نو عاشقانه را از آن دریافت کنید. مهدیار این بار هم آمده است تا با آهنگ بت گفتم به شما عشق را هدیه دهد. مطمئنم حسی در آهنگ خواهید یافت که در آهنگ های دیگر این روزها کمتر می توان پیدا کرد. زیبایی درون آهنگ بت گفتم موج میزند. این آهنگ محصول تلاش یک ساله مهدیار بوده است. آهنگ بت گفتم این روزها همه نگاه ها را به خود خیره کرده است و نظر ها را به سمت خود جلب است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...