پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ خشایار جهانگیری عاشقتر

دانلود آهنگ خشایار جهانگیری عاشقتر

دانلود آهنگ خشایار جهانگیری عاشقتر

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام عاشقتر با صدای خشایار جهانگیری را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Khashayar Jahangiri – Asheghtar In The GolsarMusic

دانلود آهنگ خشایار جهانگیری عاشقتر

خشایار جهانگیری عاشقتر

♩♬هوا از عطر ♪♭

♩♬میدونم تو اینجایی تو اینجایی تو اینجایی♪♭

♩♬چشای تو خود دریاس چطور اینقد زیبایی زیبایی♪♭

متن آهنگ عاشقتر خشایار جهانگیری

دانلود آهنگ خشایار جهانگیری عاشقتر

♩♬شبو از نیمه برگردون بذار گم شم تو آغوشت♪♭

♩♬همونجایی که دنیامه♪♭

خشایار جهانگیری عاشقتر

پخش دمو آنلاین همین آهنگ
دانلود دمو موزیک بزودی...

سایر آهنگ های خشایار جهانگیری

آخرین آهنگ خشایار جهانگیری

برچسب ها

توضیحات

خشایار جهانگیری با انتشار عاشقتر تبدیل به یک پدیده شده است. یکی از برجسته ترین کارهای چند سال اخیر بعد از مدت ها تاخیر از خواننده محبوب این روزها، خشایار جهانگیری ارائه شده است. عاشقانه خشایار جهانگیری توانسته است تمام چشم ها را با عاشقتر به خود خیره کند و توانایی او را به رخ بکشد. او هر آنچه که باید برای یک عاشقانه با کیفیت در نظر گرفت را با عاشقتر به همگان عرضه داشته است. آهنگ عاشقتر تمام قلب ها را تسخیر کرده است، خشایار جهانگیری خود نیز به این موضوع در عین فروتنی معتقد است. به نظر می رسد موسیقی پاپ با داشتن چند خواننده مصمم همچون خشایار جهانگیری، علی رغم رکود چند سال اخیر بتواند از نظر محبوبیت و فروش تکانی به خود بدهد، هرچند با در نظر گرفتن خالی بودن عرصه، تنها خشایار جهانگیری و آهنگ عاشقتر هستند که می تازند و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کنند. بدون شک خشایار جهانگیری یکی از محبوب ترین خوانندگان چند سال اخیر است و عاشقتر نیز از بهترین آثار او و موسیقی پاپ در این برهه زمانی به شمار میرود. اما برای بسیاری از افراد و حتی طرفداران دو آتشه او سوال شده است، که چرا او در چنین جایگاهی قرار گرفته است؟

راستش از نظر کارشناسان موسیقی پاپ این را باید در زیرکی و تکنیک هنری بالای خشایار جهانگیری جستجو کرد. توانایی خشایار جهانگیری، طی سال های فعالیت هنری او قدم به قدم افزایش یافت و با عاشقتر به بالاترین میزان خود رسید. دقت و حساسیت او در انتخاب همکارانی کارکشته که همانند او برای ارائه کارهای هنری نکته سنج و حساس بودند، خیلی وقت ها از سقوط او همچون دیگر رقبا جلوگیری به عمل آورده است. البته استعداد ذاتی خشایار جهانگیری نیز در این میان نقش پر رنگی ایفا کرده است تا بتوان تجلی حس هنری او را در قطعه ای همچون آهنگ عاشقتر دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...