پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ جاوید نصیری سوگیلیم

دانلود آهنگ جاوید نصیری سوگیلیم

دانلود آهنگ جاوید نصیری سوگیلیم

به سایت گلسار موزیک خوش آمدید / دانلود آهنگ جدید بسیار زیبای هنرمند خوش صدا جاوید نصیری سوگیلیم با کیفیت 128 و 320 همراه با متن و پخش آنلاین

Download New Music ♪ Javid Nasiri – Sevgilim In The GolsarMusic

دانلود آهنگ جاوید نصیری سوگیلیم

جاوید نصیری سوگیلیم

متن آهنگ سوگیلیم جاوید نصیری

دانلود آهنگ جاوید نصیری سوگیلیم

جاوید نصیری سوگیلیم

فقط در 13 سال بازنشسته شو

سایر آهنگ های جاوید نصیری

آخرین آهنگ جاوید نصیری

برچسب ها

توضیحات

سوگیلیم، شاهکاری از جاوید نصیری

جای تعجب ندارد اگر بهترین آهنگی که امسال توسط جاوید نصیری ارائه شده را آهنگ سوگیلیم نامید، چون این آهنگ هم قلب طرفداران را ربوده است هم فروش بسیار زیادی در سطح آثار تاپ این سال‌ها تجربه کرده است. آهنگ سوگیلیم از جاوید نصیری در صدر اخبار هنری این روزها قرار گرفته است. آهنگ سوگیلیم از جاوید نصیری جز بهترین آهنگ های سه ماهه اول سال جدید بوده است. بسیاری افراد سفرهای نوروزی و تعطیلات خود را با این آهنگ تجربه کردند و ویدیوهای خاطره انگیزی از این آهنگ در حالی که خود و خانواده هایشان در آن حضور داشته اند، تهیه کرده و در اینترنت به اشتراک گذاشته اند. آهنگ سوگیلیم از جاوید نصیری به دلیل استقبال انفجاری که از آن شده است بسیار محبوب تر از دیگر آهنگ های پاپ سال های اخیر ظاهر شده است. منتقدین معتقدند که رعایت کردن تمام فاکتورهای مورد نیاز برای یک اثر محبوب موجب شده است تا فروش این آهنگ بسیار زیاد و بی رقیب بوده و افراد بسیار زیادی را به خود جذب کند. تم و ریتم این آهنگ به اضافه ملودی گوش نواز، در کنار موسیقی زیبا و صدای خاطر انگیز جاوید نصیری، سوگیلیم را به نمونه ای ارزشمند از از آثار پاپ این سال‌ها بدل ساخته است.

پیشنهاد استفاده از این آهنگ به عنوان آهنگ زمینه ویدیوهای مخصوص مراسم عروسی نیز بسیار در میان طرفداران و هر کس که از این آهنگ خوشش آمده است دیده می شود. پر بیراه نگفته‌ایم اگر ادعا کنیم آهنگ سوگیلیم محبوب ترین اثر این سالهاست. طرفداران جاوید نصیری، سوگیلیم را لایق دریافت عنوان آهنگ برگزیده سال می دانند زیرا این آهنگ باعث شده تا دایره طرفداران این خواننده جوان گسترده تر از قبل شود و افراد بیشتری دنبال کننده فن پیج های این خواننده شوند. سوگیلیم آهنگی است که در سطح کشور غوغا به پا کرده است و باعث شده بسیاری از افراد خواهان کار با این خواننده جوان شوند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...