پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود اهنگ بچه پایین 3 از ابراهام

دانلود اهنگ بچه پایین 3 از ابراهام

دانلود اهنگ بچه پایین 3 از ابراهام

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک اهنگ بچه پایین 3 از ابراهام با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Abraham – Bache Paeen 3 – In The GolsarMusic

دانلود اهنگ بچه پایین 3 از ابراهام
اهنگ بچه پایین 3 از ابراهام

تو بچه کجایی

پایین

آهنگ ابراهام بچه پایین 3

پایینه کجا

پایینه همین جا

بیخیالم شده ای من با خیال تو خوشم

تو درون قلبم فرمان روای میکنی

ولی من تو قلب تو اعدامی ام حبس میکشم

عاقبت من مست با خیال تو میرم به گور

مردشور آرام بشور

دانلود اهنگ بچه پایین 3 از ابراهام

تاوان رفتنتو من خیلی بد دادم

چون بچه پایین بودم من تورو باخت دادم

منو خوب نگاه کنا من قراره خاطره شم

تو بخند گلم چون اشک به چشمات نمیاد

درسته رفتی ولی بازم دوستت دارم زیاد

من بچه پایین بودم تو اون بالا بود خونتون

تو شاهی و من گدا بدرد هم نمیخوریم

اهنگ بچه پایین 3 از ابراهام

برچسب ها

توضیحات

بچه پایین 3 فوق العاده عشق از ابراهام

ابراهام هر چه که می خواسته است را درو کرده است. از تمام دوستداران دنیای پاپ گرفته تا امتیاز بسیار بالای منتقدین به آهنگ فوق العاده و بی رقیب بچه پایین 3. او همه این موارد را از آن خود کرده است. از عوامل برتری فوق‌العاده ابراهام و آهنگ بچه پایین 3 نسبت به کارهای قبلی اش را می توان تمرکز بسیار زیاد روی نحوه اجرای بچه پایین 3 برشمرد. البته در کنار این مسئله ابراهام نقش سرایش شعر، تیم ضبط آهنگ و تلاش شبانه روزی خود را در کنار حساسیت فوق العاده اش به خاطر مخاطبین پروپاقرص خود بی تاثیر نمی داند. او معتقد است آهنگی همچون آهنگ بچه پایین 3 و استقبال طوفانی از آن می تواند در درجه اول توجه زیاد به مخاطب بوده باشد. برای ارائه بچه پایین 3 تمام تلاش ها شده است تا به ذائقه مخاطبین در بالاترین سطح توجه ویژه‌ای شود. طرفداران و فن پیج های ابراهام در کنار ارائه آهنگ بچه پایین 3 نظرات خود را ارائه کردند. تقریباً در در بیشتر موارد استقبال بسیار فوق‌العاده‌ای از آهنگ بچه پایین 3 دیده شده است. ابراهام برخلاف دیگر خوانندگان که به دلیل ارائه برخی کارها، شاید دوره های ریزش مخاطب را تجربه کرده باشند، با بچه پایین 3 به طرز باورنکردنی اوج گرفته و دست نیافتنی شده است. منتقدین بچه پایین 3 را از برجسته ترین کارهای ابراهام در حیطه آهنگ پاپ معرفی کردند.

بچه پایین 3 آهنگی است که برند ابراهام روی آن است و کاری بسیار فوق‌العاده از آب درآمده است. از این بابت باید با دقت بچه پایین 3 را قضاوت کرد زیرا با جزئی نگری بسیار زیادی توسط ابراهام ارائه شده است. این آهنگ جزوه پر دانلود ترین آهنگ های ابراهام شده است و توانسته تا جایگاهی ویژه برای این خواننده جوان کشورمان دست و پا کند همه معتقدند که بچه پایین 3، ابراهام را به جایگاهی دست نیافتنی رسانده است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...