پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ یاسر محمودی یجوری گیرم

دانلود آهنگ یاسر محمودی یجوری گیرم

دانلود آهنگ یاسر محمودی یجوری گیرم

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از یاسر محمودی با عنوان “یجوری گیرم” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Yaser Mahmoudi – YeJori Giram In The GolsarMusic

دانلود آهنگ یاسر محمودی یجوری گیرم
یاسر محمودی یجوری گیرم

♩♬یجوری گیرم که ازت نفس میگیرم♪♭

♩♬یجوری گیرم که بگی برو میمیرم♪♭

متن آهنگ یجوری گیرم یاسر محمودی

♩♬یجوری میرم اشک تورو نبینم♪♭

♩♬یجوری میرم که برم بی تو بمیرم♪♭

دانلود آهنگ یاسر محمودی یجوری گیرم

یاسر محمودی یجوری گیرم

سایر آهنگ های یاسر محمودی

آخرین آهنگ یاسر محمودی

برچسب ها

توضیحات

یجوری گیرم، عاشقانه ای از یاسر محمودی

آهنگ یجوری گیرم، آهنگی است در مورد عشقی پر حرارت، عاشق شدن، دلشکستگی پس از جدایی و احساساتی که این تجربیات به ارمغان می آورد. آهنگ یجوری گیرم از یاسر محمودی یک آهنگ پاپ ملودیک، اغلب با فضایی صمیمی است. آهنگ یجوری گیرم از جمله کارهای جدید یاسر محمودی است که مخاطبین را بسیار راضی کرده است. اگر میخواهید ساعت هایی سرشار از آرامش و عشق را تجربه کنید، حتماً این آهنگ را از اینترنت دانلود کنید. آهنگ یجوری گیرم لحنی ملایم و لطیف دارد، به گونه ای که دلتان می‌خواهد بارها و بارها به آن گوش دهید. آهنگ یجوری گیرم از تکنیک ویژه ای بهره برده است که مطمئنا در سال های آینده الگوی بسیاری از خوانندگان جوان برای تصاحب قلب مخاطبین خواهد شد. آهنگ یجوری گیرم توانایی خواننده این اثر یعنی یاسر محمودی را بیش از پیش نمایان کرده است یاسر محمودی خود نیز پیش بینی نکرده بود که این آهنگ تا چه حد می تواند قلب مخاطبین را تصاحب کنند. تلاش بسیار زیادی که یاسر محمودی برای ارائه این کار جدید انجام داده است قابل ستایش بوده. نمی توان این موضوع را در نظر گرفت که یاسر محمودی بدون تلاش بی وقفه می توانست این آهنگ زیبا را انتشار دهد. تنها یک هفته از انتشار این اثر جدید و ماندگار گذشته است اما فروش این آهنگ بسیار بالاتر از پیش بینی ها بوده است. آهنگ یجوری گیرم شما را برای شنیدن هر چه بیشتر ملودی عاشقانه اش مشتاق تر می کند. آهنگ یجوری گیرم به شما یادآوری می‌کند که لمس احساسات عاشقانه عمیق، حتی در پنج دقیقه کوتاه شدنی است، عاشقانه ای که حال و هوای روزهای بارانی و آفتابی را با هم دارد، هم غمگین است و هم در نوع خود امیدبخش. آهنگ یجوری گیرم توانسته است در میان آثار برتر یاسر محمودی قرار بگیرد. زمانی که با خودتان خلوت میکنید، این آهنگ می تواند فضای آرامی را برای شما ایجاد کند. به شما اطمینان می‌دهم که این آهنگ از دوست داشتنی ترین آهنگ هایی خواهد بود که تا به حال شنیدن آن را تجربه کردید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...