پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ کیوان حیدری بغض

دانلود آهنگ کیوان حیدری بغض

دانلود آهنگ کیوان حیدری بغض

همینک میتوانید با سرعت بالا و لینک مستقیم دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ فوق العاده زیبا و جذاب از کیوان حیدری با 2 کیفیت اصلی به نام بغض

Download New Music ♪ Keyvan Heydari – Boghz In The GolsarMusic

دانلود آهنگ کیوان حیدری بغض

کیوان حیدری بغض

متن آهنگ بغض کیوان حیدری

دانلود آهنگ کیوان حیدری بغض

کیوان حیدری بغض

سایر آهنگ های کیوان حیدری

آخرین آهنگ کیوان حیدری

برچسب ها

توضیحات

بغض، عاشقانه ای از کیوان حیدری

کیوان حیدری باز هم با آهنگ جدید خود، طرفداران و منتقدین را انگشت به دهان کرد. کیوان حیدری اولویت هایی که به آنها پایبند بود، دوباره در این آهنگ، مانند کارهای موفق قبلی خود تکرار کرد. آهنگ بغض هم خاطره ساز است، هم به یاد آورنده خاطره های بسیار زیبا، هم توانسته است بر شهرت مهدی احمد احمدوند بیافزاید، هم جمع های دوستانه را بیش از پیش گرم و صمیمی کند. در کل نصیحت من به شما این است که این آهنگ را در اولویت آهنگ های جدید این فصل از موسیقی پاپ قرار دهید. زیبایی، حس عاشقانه و روایتی دوست داشتنی از احساسات عمیق خواننده، در این آهنگ زیبا مشاهده می شود. آهنگ بغض رقابت با کیوان حیدری را برای دیگر خواننده های هم نسل اش تقریباً غیرممکن کرده است. پر بیراه نگفته ایم اگر سال های آینده کارنامه کیوان حیدری حتی از این هم درخشان تر باشد. بغض در واقع بغض یک رویاست، رویایی که با آهنگ پر احساس زیبا و عاشقانه از کیوان حیدری به حقیقت می پیوندد. برای اینکه حس عاشقانه ای را تجربه کنید نیاز نیست که یک فیلم طولانی عاشقانه را تماشا کنید یا یک رمان طولانی را با صرف ساعت ها بخوانید. اگر به دنبال حس عشق و تقسیم کردن لحظاتی لطیف با آنان که دوستشان دارید هستید، می ‌توانید این حس زیبا را در چند دقیقه از آهنگ بغض تجربه کنید.

به شما اطمینان میدهم پای ثابت پلی لیست آهنگ شما، آهنگ بغض خواهد بود. شاهکاری رویایی از کیوان حیدری، همان که به تمام اشعار و کارهای قبلی اش اعتماد کردید. اگر از طرفداران پروپاقرص کیوان حیدری بوده باشید هرگز به کیفیت کار او شک نمی کنید. آهنگ بغض تکراری نو از عاشقانه های زیبای کیوان حیدری است. اگر تا به حال با سبک کاری این خواننده خوش ذوق آشنا نبوده اید، می توانید همین حالا این آهنگ را دانلود کنید، تا یکی از بهترین خاطرات شما از سبک عاشقانه پاپ برای شما رقم بخورد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...