پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ کوروش یغمایی چهارشنبه سوری

دانلود آهنگ کوروش یغمایی چهارشنبه سوری

دانلود آهنگ کوروش یغمایی چهارشنبه سوری

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام چهارشنبه سوری با صدای کوروش یغمایی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download Music “Kourosh Yaghmaei” In The Name Of “4 Shanbe Soori” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ کوروش یغمایی چهارشنبه سوری

کوروش یغمایی چهارشنبه سوری

آهنگ چهارشنبه سوری کوروش یغمایی

دانلود آهنگ کوروش یغمایی چهارشنبه سوری

کوروش یغمایی چهارشنبه سوری

سایر آهنگ های کوروش یغمایی

آخرین آهنگ کوروش یغمایی

برچسب ها

توضیحات

شاخصه گرانبهایی همچون تجربه را در آهنگ چهارشنبه سوری از کوروش یغمایی به هیچ وجه نمی توان موضوعی سطحی دید و نمی توان نگاهی گذرا به ان داشت. تجربیات گذشته کوروش یغمایی به کمک او آمده اند تا او را در خلق اثری بی نظیر همچون چهارشنبه سوری، یاری کنند. چهارشنبه سوری وب سایت های فندوم های کوروش یغمایی را زیرو رو کرده است. یک آهنگ خاطره ساز می خواهید؟ چهارشنبه سوری از کوروش یغمایی در خدمت شماست! می توانید بهترین لحظات عاشقانه خود را با این شاهکار رقم بزنید. حتما چهارشنبه سوری را با دوستانتان و کسی که عاشقش هستید هم رسانی کنید تا آنها نیز از این موسیقی لطیف و خواستنی لذت ببرند. از مهم ترین ویژگی های چهارشنبه سوری این است که بسیار بدیع و نو است و می توان ادعا کرد نظیر آن را قبلا نشنیده اید. همین نو بودن چهارشنبه سوری باعث تسخیر قلب ها شده است. کوروش یغمایی گفته است که بسیار مهم بوده است که شنونده در عین اینکه با یک اثر کاملا نو و بدیع رو به رو می شود، باید بتواند در عین حال از گذراندن لحظات با آن احساس آرامش کند.

او تاکید کرده است که آهنگ چهارشنبه سوری با شنونده صمیمی است و هیچ نوع غریبگی با مخاطب خود ندارد. با این اوصاف چهارشنبه سوری نوعی دوگانگی زیبا و زیرکانه ایجاد کرده است. این آهنگ از کوروش یغمایی در عین صمیمیت و ایجاد نوعی حس آشنایی با مخاطب، در نوع خود منحصر به فرد و جدید است. کوروش یغمایی خود ازعان می کند که از تکرار بیزار است، حتی اگر آن آهنگ تکراری بسیار مورد اقبال عمومی قرار گیرد. این پارادوکس یا دوگانگی در آهنگ چهارشنبه سوری بی نظیر است. فکر می کنید می توانید نمونه آن را پیدا کنید؟ دست کم در میان آثار هم نسلان کوروش یغمایی، به ندرک می توان همچین سطحی از ذوق هنری و حساسیت را دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...