پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ کوروش اسدپور داغ آبادان

دانلود آهنگ کوروش اسدپور داغ آبادان

دانلود آهنگ کوروش اسدپور داغ آبادان

بشنوید و لذت ببرید در گلسار موزیک / دانلود آهنگ  “داغ آبادان”  با صدای کوروش اسدپور با دو کیفیت عالی 320 و 128

Download New Music ♪ Kourosh Asadpour – Daghe Abadan In The GolsarMusic

دانلود آهنگ کوروش اسدپور داغ آبادان

کوروش اسدپور داغ آبادان

آهنگ داغ آبادان کوروش اسدپور

دانلود آهنگ کوروش اسدپور داغ آبادان

کوروش اسدپور داغ آبادان

سایر آهنگ های کوروش اسدپور

آخرین آهنگ کوروش اسدپور

برچسب ها

توضیحات

داغ آبادان از کوروش اسدپور، روی تمامی وب سایت ها موسیقی منتشر شد

آهنگ داغ آبادان این خواستنی ترین آهنگ کوروش اسدپور توانسته است دل همه را برباید، چه دل طرفدارانی که پای ثابت آهنگ های او هستند و چه کسانی که به صورت گذرا حتی به سراغ سبک پاپ موسیقی می روند. آهنگ داغ آبادان بی شک پر مغز ترین و پخته ترین کار کوروش اسدپور است. متن آهنگ با ظرافت سروده شده است، از تکنیک های اجرای آن با زیرکی هر چه تمام تر استفاده شده است تا اوج انتقال احساسات عاشقانه به خوبی صورت بگیرد. آهنگ سازی آن نیز با توجه هر چه بیشتر به موارد حیاتی برای ارائه یک کار قوی صورت پذیرفته است. با این روال، استقبال بی نظیر از آهنگ داغ آبادان، جای تعجب ندارد و امری طبیعی به نظر می رسد. داغ آبادان را می توان عاشقانه ای تاریک نامید. به شما اطمینان میدهم که حتی با در نظر گرفتن این موضوع، هرگز از آن دلزده نمیشوید، بلکه به نوعی حس درونی شما تحریک می شود که بارها و بارها به آن گوش دهید. داغ آبادان از کوروش اسدپور با هوشمندی تمام مثل نقل کردن یک داستان کوتاه عاشقانه در چند دقیقه ظاهر شده است. پیش آمده که با گوش دادن به یک آهنگ به این نتیجه رسیده باشید که تنها به درد یک یا دو بار صرف وقت می خورد، اما آهنگ داغ آبادان اینگونه نیست.

همین موضوع توانایی کوروش اسدپور را به رخ میکشد. بازخورد های مثبت نسبت به داغ آبادان محصول همین دقت نظر کوروش اسدپور است که این روزها متاسفانه کم تر شاهد آن در میان دیگر هنرمندان هستیم. کوروش اسدپور توانایی خود را با آهنگ داغ آبادان به رخ دیگر رقبا کشانده است. او ثابت کرده است که رقابت با او کار سختی است. داغ آبادان جز آثار فاخر موسیقی پاپ است که باید کوروش اسدپور را برای ساخت آن ستود. به واقع بهترین اثری است که از او ارائه شده و همه منتقدان و طرفداران او معترف این واقعیت هستند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...