پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ کسری زاهدی حریف

دانلود آهنگ کسری زاهدی حریف

دانلود آهنگ کسری زاهدی حریف

دانلود آهنگ جدید کسری زاهدی اگه باشی کی حرفیم میشه توی خل و چل بازیا کی شبیه من میشه

Download Music “Kasra Zahedi” In The Name Of “Harif” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ کسری زاهدی حریف

کسری زاهدی حریف

میشه دستات مال من بشه دلم از جا کنده بشه دلم یه جا بند بشه

اگه باشی کی حرفیم میشه توی خل و چل بازیا کی شبیه من میشه

متن آهنگ حریف کسری زاهدی

دانلود آهنگ کسری زاهدی حریف

کسری زاهدی حریف

پخش آنلاین همین آهنگ
دانلود آهنگ با کیفیت 320

سایر آهنگ های کسری زاهدی

آخرین آهنگ کسری زاهدی

برچسب ها

توضیحات

حریف از کسری زاهدی غوغا به پا می کند!

کارهای کسری زاهدی شامل آهنگ جدید حریف تنها گوشه ای از استعداد این خواننده جوان را به شما نشان می دهد. شاهکار جدید کسری زاهدی یعنی آهنگ حریف در سطح اینترنت غوغا به پا کرده است. این آهنگ فضایی را خلق می کند تا شما در لحظه زندگی کنید و در لحظه از فضای زیبایی که برای شما ترسیم شده است لذت ببرید. از دنیای پر هیاهو اطراف خود جدا شوید و با ریتم زیبای این آهنگ لحظات خود را پر کنید. آهنگ حریف، گویا زمینی نیست، شما را از زمان و بعدی که در آن می گذرانید جدا می کند و به لحظه زیبایی با حس هنری خلق شده توسط این خواننده با استعداد می برد. حریف راهکار بی بدیل کسری زاهدی، ریتمی آرام بخش و دلربا دارد. منتقدان نظر بسیار مثبتی نسبت به این آهنگ دارند. طرفداران کسری زاهدی و منتقدین معتقدند که او عصاره همه تجربیات خود از آهنگ های موفق و فوق‌العاده قبلی را در خود گنجانده است. احساسات در آهنگ حریف موج می‌زند و گویی لحظاتی که برای شما آشناست دوباره خلق می شود. لحظاتی با بار مثبت عاشقانه با معصومیت بی نظیر و لطافت بی مانند. آهنگ حریف شما را به کلی از این دنیا جدا میکند.

می ‌توانید فضای خاصی که آهنگ حریف برای شما باز آفرینی می کند، کلمه به کلمه لمس کنید و با آن همراه شوید. آهنگ حریف به عبارتی معجزه جدید کسری زاهدی است. آهنگ حریف خاطره سازی آرام و دوست داشتنی از کسری زاهدی است. او دقیقاً می داند که در دنیای موسیقی در کدام جایگاه ایستاده است. اجرای زنده آهنگ حریف مطمئناً طرفداران او را بیش از پیش به وجد می‌آورد. این روزها همه از این می گویند که آهنگ حریف تبدیل به فصل مشترکی با کسانی که دوستشان دارند شده است. انتقال احساسات مشترک توسط آهنگ حریف می تواند گواه این مسئله باشد. آهنگ حریف راهیست برای بروز حرف هایی که نمی توانید بزنید، احساساتی که نمی توانید نشان دهید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...