پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ پوریا ملکی برده

دانلود آهنگ پوریا ملکی برده

دانلود آهنگ پوریا ملکی برده

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت برده از پوریا ملکی عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Porya Maleki – Barde In The GolsarMusic

دانلود آهنگ پوریا ملکی برده

پوریا ملکی برده

آهنگ برده پوریا ملکی

دانلود آهنگ پوریا ملکی برده

پوریا ملکی برده

سایر آهنگ های پوریا ملکی

آخرین آهنگ پوریا ملکی

برچسب ها

توضیحات

برده رویای عاشقانه خود را پوریا ملکی بخواهید

این روزها متعلق به پوریا ملکی است، روزهایی طلایی که او مستحق شان است. پوریا ملکی شاهکاری به نام برده که دل هر شنونده ای را می رباید تقدیم ما کرده است. مطمئناً برده نقل محافل این روزها است و نمی توان با متن بسیار زیبا و تکنیک فوق العاده که برای تولید آن به کار گرفته شده است آن را با آثار دیگران مقایسه کرد یا اینکه آن را نادیده گرفت. آهنگ برده باب طبع همه، از منتقدین گرفته تا طرفداران دو آتشه این خواننده بوده است. به عبارتی همه از پوریا ملکی راضی هستند. همه از آهنگ تا به اینجای کار لذت برده اند. این مسئله حتی تاخیرکوتاه پوریا ملکی برای انتشار آهنگ برده را نیز که باعث اندکی دلخوری در میان طرفداران او شده بود ناپدید کرده است. باید به پوریا ملکی تبریک گفت و اثر جدید و جنجالی او یعنی آهنگ برده را ستود. جا دارد به تمام دست اندرکاران تیم پوریا ملکی که به او برای تقدیم اثر ماندگار و زیبایی همچون آهنگ برده برده کمک کرده‌اند، خسته نباشید گفت و همینطور به طرفداران پوریا ملکی متذکر شد که صبر کردن برای این آهنگ ارزشش را داشت. تمام آثار پوریا ملکی بسیار قوی و ستودنی هستند اما آهنگ برده جایگاه ویژه ای دارد.این آهنگ آرامش خاصی به شنونده می دهد و استرس را از او دور می کند. آهنگ برده توانسته است لحظات خوشایندی را برای شنونده رقم بزند. به همین دلیل احترام و ستایش بی نظیره و عمیق همگان را برانگیخته است. آهنگ برده رویای طرفداران پوریا ملکی است. دقیقاً زمانی که صبر طرفداران او دیگر داشت به سر می آمد پوریا ملکی با آهنگ برده سررسید و به همگان خاطرنشان کرد که یکه تاز بی رقیب موسیقی پاپ این روزهاست. برده شاهکار پوریا ملکی پر تلاش، خوش ذوق و جوان است. کسی که برای تمام آثارش از جان مایه می گذارد و برای مخاطبش احترام زیادی قائل است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...