پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ پوریا محمدی عشق یک طرفه

دانلود آهنگ پوریا محمدی عشق یک طرفه

دانلود آهنگ پوریا محمدی عشق یک طرفه

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف پوریا محمدی  عشق یک طرفه با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download New Music ♪ Porya Mohamadi – Eshghe Yektarafeh In The GolsarMusic

دانلود آهنگ پوریا محمدی عشق یک طرفه

پوریا محمدی عشق یک طرفه

آهنگ عشق یک طرفه پوریا محمدی

دانلود آهنگ پوریا محمدی عشق یک طرفه

پوریا محمدی عشق یک طرفه

سایر آهنگ های پوریا محمدی

آخرین آهنگ پوریا محمدی

برچسب ها

توضیحات

آهنگ عشق یک طرفه یک آهنگ در سبک پاپ است که توسط پوریا محمدی ضبط و اجرا شده است. موفقیت عشق یک طرفه تا به امروز طوفانی بوده است. از عشق یک طرفه به عنوان امضا هنری پوریا محمدی یاد می شود. عشق یک طرفه کاری برجسته در کارنامه پوریا محمدی است. شهرت پوریا محمدی اگرچه مدیون عشق یک طرفه نیست اما این آهنگ اوج محبوبیت را برای او به ارمغان آورده است. این آهنگ جهشی بزرگ برای او محسوب میشود و کمتر کسی آن را در بازه زمانی کوتاه همچون پوریا محمدی تجربه کرده است. پیشبینی شده بود که پوریا محمدی بعد از مدتها بازگشتی باشکوه با عشق یک طرفه خواهد داشت اما فروش خیره کننده آهنگ عشق یک طرفه چیزی نبود که اغلب منتقدان بتوانند حدس بزنند. ترکیب بندی اشعار در عاشقانه پوریا محمدی عالی و بی نقص است. همین فاکتور عشق یک طرفه را دلنشین کرده است. آهنگ عشق یک طرفه همچون یک داستان رمانتیک با حجم بزرگی از احساسات شما را غافلگیر می کند، به گونه ای که در همین چند دقیقه کوتاه مجذوب آن می شوید و تمام توجه شما به آن جلب می شود. عشق یک طرفه را می توان از نمونه کار های رمانتیک سال‌های اخیر نامید که توانست تمام استعداد خالق خود را به بهترین شکل ممکن به صحنه ظهور بگذارد.

این مسئله حاکی از توانایی پوریا محمدی در مدیریت اجرای آهنگ استف به گونه‌ای که بهترین نتیجه نصیب او شده است. مطمئناً با آهنگ هایی همچون عشق یک طرفه که تم عاشقانه و فوق‌العاده‌ای دارند آشنا هستید، اما با مقایسه این اثر با دیگر آثار پا پاپ، انتخاب شما همین آهنگ خواهد بود. از ویژگی های برجسته کارهای پوریا محمدی می‌توان به تمرکز فوق العاده او روی همزاد پنداری احساسی با شنونده و مخاطب اشاره کرد. مخاطب به هیچ وجه با صدای پوریا محمدی احساس بیگانگی نمی کند. باید اعتراف کرد که همین مورد نقطه عطف و قدرت در اجرای آهنگ عشق یک طرفه توسط او قلمداد می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...