پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ وحید ربیع پور یالانسان

دانلود آهنگ وحید ربیع پور یالانسان

دانلود آهنگ وحید ربیع پور یالانسان

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از وحید ربیع پور با عنوان “یالانسان” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Vahid Rabipor New Music ♪ Yalansan In 320 And 128 Quality With Lyrics On GolsarMusic

دانلود آهنگ وحید ربیع پور یالانسان

وحید ربیع پور یالانسان

هر نه اشدیم من اینانمادیم کی ینه ده قالدیم سنی دانادیم کی

هر نه اشدیم من اینانمادیم کی ینه ده قالدیم سنی دانادیم کی

متن آهنگ یالانسان وحید ربیع پور

هر نه ددیم بس کی منه قالانسان منه قالانسان

بس دمه باشدان آشاغا یالانسان بئله یالانسان

یاخجی دی هردن بیرآز اوتانسان بیرآز اوتانسان

من نه بیلردیم کی گلیب گدنسن گلیب گدنستن

سریمی هر یرده گدیب دیرنسن گدیب یرسن

دانلود آهنگ وحید ربیع پور یالانسان

بیلمدی هشکیم کیمین عشقی سن سن عشقی سن سن

نجه دوزسون اوره نجه دوزسون اوره اله بیر اله بیر اله بیر حسرته

من سنه نیندیم من سنه نیندیم سالمیسان سالمیسان منی بو غربته

هر نه اشدیم من اینانمادیم کی ینه ده قالدیم سنی دانادیم کی

وحید ربیع پور یالانسان

سایر آهنگ های وحید ربیع پور

آخرین آهنگ وحید ربیع پور

برچسب ها

توضیحات

تجربه ای رویایی با آهنگ یالانسان از وحید ربیع پور

آهنگ یالانسان، آهنگی است که توسط وحید ربیع پور ضبط شده است. آهنگ یالانسان یک آهنگ رقص آور است که دارای سیستم ریتمیک است و عمدتاً در موسیقی هیپ هاپ استفاده می شود. بسیاری از روزنامه نگاران عرصه موسیقی آن را تحسین کردند. آهنگ یالانسان تمجید بسیار زیادی را در میان هواداران دریافت کرده است. این تک آهنگ در میان بهترین ها بوده و آهنگ شماره یک در نمودار آهنگ های شاد کشور شده است. آهنگ یالانسان یک آهنگ پاپ است که حدود 5 دقیقه طول می کشد. آهنگ همزمان نمونه‌های مختلفی از ریتم‌های لایه‌ای، شامل ریتم‌های هیپ هاپ و ضرب آهنگ باس سنگین را شامل میشود. منتقدان نوع احساسی که آهنگ یالانسان به مخاطب منتقل می کند را شبیه به تک آهنگ های دیگر وحید ربیع پور توصیف نکرده اند. همین موضوع بر خاص بودن این آهنگ صحه می گذارد. بسیاری از منتقدان ترکیب و ساختار آن را قابل مقایسه با کارهای دیگر خواننده های پاپ که اخیرا منتشر شده اند، نمی دانند. آنها آهنگ یالانسان را به عنوان "قطعه ای شگفت انگیز " توصیف کرده اند که با ضرب آهنگی قدرتمند اجرا شده است. البته برخی دیگر نیز آهنگ یالانسان از وحید ربیع پور را " کمی غمگین و اشک آلود" توصیف کرده اند.

شک نکنید که این عاشقانه بی بدیل شبیه هیچ کدام از کارهایی که دیگر خواننده ها اخیراً ارائه کرده اند نیست. می توانید حس نو عاشقانه را از آن دریافت کنید. وحید ربیع پور این بار هم آمده است تا با آهنگ یالانسان به شما عشق را هدیه دهد. مطمئنم حسی در آهنگ خواهید یافت که در آهنگ های دیگر این روزها کمتر می توان پیدا کرد. زیبایی درون آهنگ یالانسان موج میزند. این آهنگ محصول تلاش یک ساله وحید ربیع پور بوده است. آهنگ یالانسان این روزها همه نگاه ها را به خود خیره کرده است و نظر ها را به سمت خود جلب است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...