پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ هومن اسماعیلی دیری و دوسی

دانلود آهنگ هومن اسماعیلی دیری و دوسی

دانلود آهنگ هومن اسماعیلی دیری و دوسی

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت دیری و دوسی از هومن اسماعیلی با برترین کیفیت ( 320 )

Download Music “Houman Esmaeili” In The Name Of “Diri Va Dosi” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ هومن اسماعیلی دیری و دوسی

هومن اسماعیلی دیری و دوسی

آهنگ دیری و دوسی هومن اسماعیلی

دانلود آهنگ هومن اسماعیلی دیری و دوسی

هومن اسماعیلی دیری و دوسی

سایر آهنگ های هومن اسماعیلی

آخرین آهنگ هومن اسماعیلی

برچسب ها

توضیحات

هومن اسماعیلی انگار با فرمولی جادویی آهنگ بی نظیر دیری و دوسی را خلق کرده است. امکان ندارد که به این آهنگ گوش دهید و قلب شما پر از شوق و شور نشود.همین مسئله نقطه قوت هومن اسماعیلی در جذب خیل عظیمی از طرفداران شده است. دیری و دوسی ارزش انتظار برای انتشارش را داشت. این قطعه شاهکاری تمام عیار است که لیاقت استقبال گسترده ای که از آن شد را داراست. زمانی که به عاشقانه ای همچون آهنگ دیری و دوسی از هومن اسماعیلی گوش می دهید گویی زمان متوقف شده است. جملات زیادی در ستایش این اثر در سطح اینترنت دیده میشود. خیلی از طرفداران هومن اسماعیلی و آهنگ دیری و دوسی اعتراف می کنند راز دلنشین شدن این آهنگ، تماس عمیق و تاثیر باورنکردنی ان با احساسات شونده است. قلب هر کس که به دیری و دوسی گوش دهد تبدیل به میزبان عشق میشود. قلبی که دیگر خون پمپاژ نمی کند، بلکه عشق را در درون خود حمل می کند. ممکن است دیگر آهنگ های سبک پاپ که اخیرا ارائه شده اند نیز مورد استقبال قرار گرفته باشند اما آهنگ دیری و دوسی از هومن اسماعیلی شگفت انگیز ظاهر شده است. همین مسئله باعث شده است که تقریبا دیگر آهنگ هایی که هم زمان با انتشار دیری و دوسی روانه بازار موسیقی شده اند، کم تر مورد توجه قرار بگیرند.

گوش دادن به عاشقانه ای همچون دیری و دوسی به تجربه ای شیرین برای مخاطبین تبدیل شده است. هومن اسماعیلی دقیقا می داند که کجا ایستاده است و گام بعدی که باید بردارد دقیقا در چه مسیری از جاده موسیقی پاپ کشور قرار دارد. بسیاری معتقد اند این گام بلند همان آهنگ دیری و دوسی است. قلب همه ما در جستجوی عشق است، دیری و دوسی این گنج گرانبها را به ما طرفداران و فن ها تقدیم میکند. دیری و دوسی به سراغ قلب مخاطب خود آمد، سپس عشق شروع به باریدن کرد تا اینکه در قلب مخاطب اش جاری شد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...