پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ نیواد شب

دانلود آهنگ نیواد شب

دانلود آهنگ نیواد شب

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف نیواد   شب با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download Music “نیواد شب” In The Name Of “Shab” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ نیواد  شب
نیواد شب

یروزی دلت برام تنگ میشه یروزی حیف دیگه خیلی دیره

بگو الان کی به جای من کنارشی دستاتو میگیره

متن آهنگ شب نیواد

الهی که حالت خوبه پیشش شبیه منه عصبی نمیشه

ولی قسم به چشای تارم شبی که رفتی هم صبح نمیشه

شبای رفتن تو رفتن تو دیگه که جونی برام من نزاشت

دانلود آهنگ نیواد  شب

تو خونه هرچی گل شقایقه بعده تو مرد دیگه هیچ رنگی نداشت

شبای رفتن تو رفتن تو دیگه که جونی برام من نزاشت

تو خونه هرچی گل شقایقه بعده تو مرد دیگه هیچ رنگی نداشت

نیواد شب

سایر آهنگ های نیواد

آخرین آهنگ نیواد

برچسب ها

توضیحات

نیواد را برای شما شب می کند!

آهنگ شب بسیار شاعرانه است و دانستن پیشینه کارهای دیگر خواننده آن یعنی نیواد، درک آن را از منظر احساسی بسیار آسان‌تر می‌کند. متن آهنگ به گونه ای است که با وجود اینکه دو نفر از دو دنیای احساسی متفاوت هستند، این رابطه عاشقانه و تفاوت هایشان را می‌پذیرند. عاشقانی که یکی سرد است اما عاشق، دیگری آتشین و بی قرار! شاید فکر کنید که سبک پاپ محبوب بخش‌هایی از جامعه ماست اما آهنگ شب از نیواد توانسته است با غنایی که دارد طیف گسترده ای از مردم را به خود جذب کند. درک آهنگ شب کار سختی نیست، نیواد مستقیما شما را به عاشق شدن دعوت می کند. آهنگ شب آنقدر بی نظیر و احساسی است که شاید نتوانید هیچ آهنگ دیگری را تا مدت ها مانند آن پیدا کنید. این آهنگ را می توانید در هر موقعیت گوش داهید و هیچ وقت از تم و زیبایی آن خسته نشوید. کاری که از هر خواننده ای ساخته نیست. تجربه ای دلپذیر همراه با آهنگ شب در کافه های آرام در قلب شهر یا سوار بر ماشین در جاده های شمال کشور، یا هر جایی که می توانید آرامش را تجربه کنید منتظر شماست. آرامشی که آهنگ شب به شما می دهد چیزی نیست که هر آهنگی از پس آن بر بیاید.

اینجاست که منتقدین یک صدا نیواد و آهنگ شب از او را ستایش کرده اند. به عبارت دیگر، این یک آهنگ عاشقانه معمولی نیست. بر اساس اشعار، آنچه که نیواد به احتمال زیاد به آن اشاره می کند، مفهوم عشقی است که خواننده می خواهد مخاطب هم ماننده او حس کند، یعنی به اصطلاح، احساسات روحی او به وسیله آهنگ شب به مخاطب نزدیک شود. آهنگ شب از نیواد به گونه ای است که مخاطب عمیقا درک می کند داستان عشق دو فرد از دو دنیای متفاوت چگونه است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...