پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ نیما گلنژاد دلسرد

دانلود آهنگ نیما گلنژاد دلسرد

دانلود آهنگ نیما گلنژاد دلسرد

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از نیما گلنژاد با عنوان “دلسرد” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Nima Golnezhad” In The Name Of “Delsard” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ نیما گلنژاد دلسرد

نیما گلنژاد دلسرد

متن آهنگ دلسرد نیما گلنژاد

دانلود آهنگ نیما گلنژاد دلسرد

نیما گلنژاد دلسرد

سایر آهنگ های نیما گلنژاد

آخرین آهنگ نیما گلنژاد

برچسب ها

توضیحات

نیما گلنژاد و شروعی دوباره با دلسرد

طرفداران نیما گلنژاد معتقدند که کیفیت اتفاقی نیست و تلاش شبانه روزی و بی وقفه این خواننده جوان منجر به تولید اثر ماندگاری همچون آهنگ دلسرد شده است. آنها آهنگ دلسرد را دارای سطح بالایی از توانایی ارتباط با شنونده می دانند و معتقدند دیگر خواننده ها باید این آهنگ را الگوی کار خود قرار دهند. نیما گلنژاد با تیمی که در اختیار دارد آهنگ دلسرد را در بالاترین سطح به مخاطب ارائه داده است، آهنگی که بهترین آهنگ پاپ این سالهاست. آهنگ دلسرد همچون رویایی لطیف و دوست داشتنی است. با یک یا دو بار گوش دادن به آهنگ دلسرد از آن سیر نمی شوید. این ویژگی ارزنده باعث این شده است تا نیما گلنژاد با آهنگ دلسرد در میان خوانندگان بسیار مطرح، جا برای خود باز کند و از رقبا فاصله بگیرد. کم کاری نیما گلنژاد باعث نشده است تا کیفیت آهنگ او پایین بیاید، بلکه برعکس آهنگی که ارائه داده است بسیار سطح بالایی داشته و با کیفیت است. فندوم های نیما گلنژاد بسیار هیجان زده بودند تا آهنگ دلسرد را زودتر بشنود. فن پیج های نیما گلنژاد برای این که هر کدام زودتر آهنگ جدید او را در اینترنت به مخاطبین ارائه دهند با هم در رقابت تنگاتنگ بودند و این نیز جای تعجب ندارد. وقتی نیما گلنژاد کارش را در این سطح ارائه می دهد، باید هم منتظر همچین بازخورد هایی از طرف مخاطبین او باشیم.

آهنگ دلسرد تاریخ مصرف ندارد و هر زمانی دوست داشتنی است. نیما گلنژاد از آن دسته از خواننده ها نیست که در دایره شهرت یک آهنگ به دام بیفتد. کار او آفرینش همیشگی آثار دوست داشتنی است که هر کدام می‌توانند به نوبه خود امضای هنری او حساب بیایند. نیما گلنژاد خواننده دیروز، امروز و فرداست، همان که شنونده به آن احتیاج دارد و به خاطر او هر روز انتظار انتشار آهنگ های بی نظیرش را می کشد. دلسرد تقدیم به شما طرفداران عزیز!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...