پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ ناصر رزازی وهار نیشتمان

دانلود آهنگ ناصر رزازی وهار نیشتمان

دانلود آهنگ ناصر رزازی وهار نیشتمان

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت وهار نیشتمان از ناصر رزازی عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Nasser Razazi – Vahar Nishtman In The GolsarMusic

دانلود آهنگ ناصر رزازی وهار نیشتمان

ناصر رزازی وهار نیشتمان

آهنگ وهار نیشتمان ناصر رزازی

دانلود آهنگ ناصر رزازی وهار نیشتمان

ناصر رزازی وهار نیشتمان

سایر آهنگ های ناصر رزازی

آخرین آهنگ ناصر رزازی

برچسب ها

توضیحات

وهار نیشتمان را با صدای ناصر رزازی بشنوید!

آهنگ وهار نیشتمان فصل عاشقانه ای است که آرزوهای طرفداران ناصر رزازی را به حقیقت تبدیل کرده است. بوی خوش بهار را می توان در واژه واژه این آهنگ زیبا حس کرد. آهنگ وهار نیشتمان آنقدر عاشقانه است که اگر آن را برای هر کسی بفرستید یخ رابطه شما را با او را باز می کند. آهنگ وهار نیشتمان همچون آفتاب گرمابخش قلب شنونده است. ناصر رزازی قلب شما را با تابشی لطیف از احساسات روبه‌رو می‌کند. این آهنگ از ناصر رزازی راهش را از شنونده جدا نمی کند. در طول فصل عاشقانه ای که برای شنونده می سازد همواره همراه اوست. این آهنگ مانند دوستی جدا نشدنی همراه شما و در خاطر شما خواهد بود. این آهنگ با اینکه اثری جدید از ناصر رزازی است، در پس زمینه ذهن شنونده و طرفدارانش مانند یک آشنای قدیمی خود را نشان میدهد. این آهنگ برهه ای آرام را برای آنها که خلوت و آرامش خود را دوست دارند خلق می کند. این آهنگ که شاهکاری فوق العاده از ناصر رزازی است، عشق را با رنگ واقعی آن برای طرفدارانش به تصویر کشیده است. آهنگ وهار نیشتمان به جرات می توان گفت که اثری جاودانه است و تاریخ انقضا ندارد. طرفداران ناصر رزازی بی قراره وهار نیشتمان بودند و بعد از مدت ها خبر خوشی به دستشان رسید.این که دوباره می‌توانند صدای خواننده محبوب شان را با آهنگی فوق العاده بشنوند. صدای این آهنگ نوازش گرم عشق است. از نظر طرفدارانش معجونی آرامش بخش برای ذهن است. آهنگ دست های شنونده را می‌گیرد و او را به ژرفای خیال و به معصومیت عاشقانه می برد. این یعنی آرامش مطلق همان آرامشی که ناصر رزازی همیشه با کارهایش به طرفدارانش و آنهایی که حتی به صورت گذرا به آهنگ های او گوش می می داده اند، هدیه داده است. این بار با این شاهکار حتی به جرات میتوان گفت، این انتقال احساسات بیشتر و بهتر نیز شده است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...