پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ میلاد قربانی قرمز چش

دانلود آهنگ میلاد قربانی قرمز چش

دانلود آهنگ میلاد قربانی قرمز چش

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از میلاد قربانی با عنوان “قرمز چش” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین دانلود نمایید.

Milad Ghorbani – Ghermez Chesh » New Download Music » With In 320 And 128 Quality Free Links In GolsarMusic

دانلود آهنگ میلاد قربانی قرمز چش

میلاد قربانی قرمز چش

آهنگ قرمز چش میلاد قربانی

دانلود آهنگ میلاد قربانی قرمز چش

میلاد قربانی قرمز چش

سایر آهنگ های میلاد قربانی

آخرین آهنگ میلاد قربانی

برچسب ها

توضیحات

قرمز چش و تسخیر نگاه ها

آهنگ قرمز چش ترانه ای از میلاد قربانی خواننده خوب کشورمان است. این تک آهنگ اخیرا منتشر شده است. او این آهنگ را با همکاری تهیه کنندگان کارهای قبلی خود نوشته است. گفته میشود میلاد قربانی قبل از تولید، با تیم خود تماس گرفته و از آنها خواسته است که موسیقی این آهنگ، زنده و با سرعت بالا باشد. آهنگ قرمز چش اولین آهنگی بود که برای ساخت آن زمان بیشتری صرف شد، البته نتیجه کار عالی و باور نکردنی بود. میلاد قربانی با حساسیت زیادی آواز خود را با پشتوانه باس و سینت سایزر قوی، ضبط کرد. این آهنگ، یک آهنگ ملودی-پاپ غمگین است که دارای ترکیب الکترونیکی است. اشعار آن نشان میدهند که خواننده خواستار توجه بیشتر از معشوق خود است. نظر منتقدان نسبت به آهنگ قرمز چش مثبت بوده است. تعدادی از منتقدان آهنگسازی آن و تصمیم میلاد قربانی برای دور شدن از موضوعات تاریک آهنگ های قبلی خود را تحسین کردند. این آهنگ دو هفته پس از اینکه منتشر شد، در رتبه اول محبوبیت قرار گرفت. این اولین بار در تاریخ کارهای میلاد قربانی بود که آهنگ او برای دو هفته رکورد دانلود و فروش را شکست. این آهنگ با بیش از هزاران نسخه فروش در این جایگاه قرار گرفت.او نسخه کوتاه شده آهنگ قرمز چش را در چندین شهر روی سکو به صورت زنده اجرا کرده است. میلاد قربانی خود موزیک ویدیوی این آهنگ را کارگردانی کرد که در آن، در یک منظره طبیعی باز تنها است. منتقدان تم روشن و رنگارنگ آهنگ قرمز چش را تحسین می‌کنند. این آهنگ به طور کلی با واکنش مثبت منتقدان موسیقی مواجه شده است. منتقدان این آهنگ را یک بازگشت با شکوه برای او بعد از قریب به دو سال نامیدند. منتقدان عرصه موسیقی، در تجزیه و تحلیل این آهنگ، این سوال را مطرح کردند که چرا این آهنگ علی ‌رغم لحن غمگین و اندکی سیاه خود «تأثیر مثبت» بر شنونده می‌گذارد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...