پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ میلاد بابایی گیج

دانلود آهنگ میلاد بابایی گیج

دانلود آهنگ میلاد بابایی گیج

سوپرایز امشب گلسار موزیک برای کاربران عزیز | دانلود آهنگ جدید شاد و پر انرژی به نام “گیج” با صدای معروف میلاد بابایی با متن ترانه و کیفیت اصلی MP3

Download New Music ♪ Milad Babaei – Gij In The GolsarMusic

دانلود آهنگ میلاد بابایی گیج

میلاد بابایی گیج

رگمی ازم ببرننت شک نکن میمیرم

تو خوبی که من پیگیرم گفتمو بازم میگم

متن آهنگ گیج میلاد بابایی

سر تو سرمم میدم خیلی برات جنگیدم

جز تو از همه بد دیدم یجوری گیجم که میخوام تموم نشه سرگیجه هام

چه حال خوبه بدیه باید ازش بیرون نیام نمیتونم ترکت کنم از بس که میسازی به من

اصلا از این به بعدو تو به جای من حرف بزن به جای من حرف بزن

دانلود آهنگ میلاد بابایی گیج

صد ساله منو تو عاشق همیم انگار اما باز تازگی داره دیدنت هربار

این علاقه داره دیوونه ترم میکنه هر لحظه گاهیم صدام میلرزه اما باز برام می ارزه

یجوری گیجم که میخوام تموم نشه سرگیجه هام

چه حال خوبه بدیه باید ازش بیرون نیام نمیتونم ترکت کنم از بس که میسازی به من

اصلا از این به بعدو تو به جای من حرف بزن به جای من حرف بزن

میلاد بابایی گیج

فقط در 13 سال بازنشسته شو

سایر آهنگ های میلاد بابایی

آخرین آهنگ میلاد بابایی

برچسب ها

توضیحات

آهنگ زیبای گیج از میلاد بابایی

آهنگ گیج نقدهای مثبتی از طرف منتقدان موسیقی دریافت کرده است. منتقدان تولید این آهنگ زیبا، کیفیت صوتی و اجرای آواز توسط میلاد بابایی را تحسین کردند. این آهنگ به یک موفقیت تجاری عظیم برای میلاد بابایی تبدیل شده است و در رتبه اول محبوب ترین آهنگ های امسال قرار گرفته است. می توانید سری به رسانه های جمعی، از تیک تاک گرفته تا اینستاگرام بزنید تا دابسمش طرفداران این آهنگ را ببینید. طبق معمول از میلاد بابایی انتظارات زیادی برای ارائه کارهای ناب می رود، خوشبختانه او این بار هم توانست با آهنگ گیج ثابت کند که می تواند از این امتحان سربلند بیرون بیاید و باز هم گوی سبقت را از دیگر خواننده های هم سبک خود برباید. طرفداران میلاد بابایی بسیار هیجان زده هستند تا اجرای زنده این آهنگ را هر چه زودتر روی استیج مشاهده کنند. از آنجایی که طرفداران میلاد بابایی عمدتا جوان هستند او بسیار به متن این شعر و هماهنگی با روحیات شنوندگان جوان خود توجه کرده است. با موفقیت این آهنگ مطمئنا همه منتظر آهنگ هایی با این سطح از موفقیت و خلق فضایی رویایی از میلاد بابایی هستند. این آهنگ صدای پخته و پر احساس این خواننده را بیش از پیش محبوب تر کرده و به همگان شناسانده است.

آهنگ زیبا و دوست داشتنی گیج با جذب نگاه های بیشتر به سمت این خواننده، باعث شده تا اعتماد به نفس او بالاتر رفته و مطمئنا کارهای بعدی را با کیفیت بیشتری روانه بازار کند. به شما اطمینان میدهم که وقتی این آهنگ را می شنوید، بدون شک حس خیلی ناب و لطیفی را تجربه می کنید. مطمئن باشید که این تنها آهنگ از میلاد بابایی نیست که شما را به خود جذب می کند، آهنگ گیج فقط یکی از آن آهنگ هایی است که از این خواننده موفق روانه بازار کرده است. متن این آهنگ زیبا به گونه ای نوشته شده است که می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید و روز خود را بسازید. این شما و این آهنگ زیبای گیج !

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...