پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ میرزا درجی لیلی

دانلود آهنگ میرزا درجی لیلی

دانلود آهنگ میرزا درجی لیلی

همینک در گلسار موزیک دانلود آهنگ جدید عاشقانه و احساسی با صدای میرزا درجی عزیز با نام لیلی با بهترین کیفیت Mp3

Download New Music ♪ Mirza Dorji – Leyli In The GolsarMusic

دانلود آهنگ میرزا درجی لیلی

میرزا درجی لیلی

آهنگ لیلی میرزا درجی

دانلود آهنگ میرزا درجی لیلی

میرزا درجی لیلی

برچسب ها

توضیحات

میرزا درجی با انتشار لیلی تبدیل به یک پدیده شده است. یکی از برجسته ترین کارهای چند سال اخیر بعد از مدت ها تاخیر از خواننده محبوب این روزها، میرزا درجی ارائه شده است. عاشقانه میرزا درجی توانسته است تمام چشم ها را با لیلی به خود خیره کند و توانایی او را به رخ بکشد. او هر آنچه که باید برای یک عاشقانه با کیفیت در نظر گرفت را با لیلی به همگان عرضه داشته است. آهنگ لیلی تمام قلب ها را تسخیر کرده است، میرزا درجی خود نیز به این موضوع در عین فروتنی معتقد است. به نظر می رسد موسیقی پاپ با داشتن چند خواننده مصمم همچون میرزا درجی، علی رغم رکود چند سال اخیر بتواند از نظر محبوبیت و فروش تکانی به خود بدهد، هرچند با در نظر گرفتن خالی بودن عرصه، تنها میرزا درجی و آهنگ لیلی هستند که می تازند و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کنند. بدون شک میرزا درجی یکی از محبوب ترین خوانندگان چند سال اخیر است و لیلی نیز از بهترین آثار او و موسیقی پاپ در این برهه زمانی به شمار میرود. اما برای بسیاری از افراد و حتی طرفداران دو آتشه او سوال شده است، که چرا او در چنین جایگاهی قرار گرفته است؟

راستش از نظر کارشناسان موسیقی پاپ این را باید در زیرکی و تکنیک هنری بالای میرزا درجی جستجو کرد. توانایی میرزا درجی، طی سال های فعالیت هنری او قدم به قدم افزایش یافت و با لیلی به بالاترین میزان خود رسید. دقت و حساسیت او در انتخاب همکارانی کارکشته که همانند او برای ارائه کارهای هنری نکته سنج و حساس بودند، خیلی وقت ها از سقوط او همچون دیگر رقبا جلوگیری به عمل آورده است. البته استعداد ذاتی میرزا درجی نیز در این میان نقش پر رنگی ایفا کرده است تا بتوان تجلی حس هنری او را در قطعه ای همچون آهنگ لیلی دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...