پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ میثاق راد میشه امشب

دانلود آهنگ میثاق راد میشه امشب

دانلود آهنگ میثاق راد میشه امشب

بشنوید و لذت ببرید در گلسار موزیک / دانلود آهنگ  “میشه امشب”  با صدای میثاق راد با دو کیفیت عالی 320 و 128 به همراه تکست

Download New Music ♪ Misagh Raad – Mishe Emshab In The GolsarMusic

دانلود آهنگ میثاق راد میشه امشب

میثاق راد میشه امشب

اسم تو قشنگترین اسمیه که شنیدمش

عشق تو شیرین ترین طعمیه که چشیدمش

متن آهنگ میشه امشب میثاق راد

من اشتباه نمیکنم رو تو بیا نزدیک من که حس کنم بوتو

میخوام شونه کنم دونه دونه موتو میشه امشب من ازت شونهاتو قرض کنم

دانلود آهنگ میثاق راد میشه امشب

خودمو بین دوتا دستای تو فرض کنم میشه امشب من ازت شونهاتو قرض کنم

خودمو بین دوتا دستای تو فرض کنم کاش میتونستم قلبمو مثل یه گل قرمز به موهات وصله کنم

اگه هردفعه میخندی میره دل واسیه خندت میدونی نیستش دسته خودم

میثاق راد میشه امشب

سایر آهنگ های میثاق راد

آخرین آهنگ میثاق راد

برچسب ها

توضیحات

میثاق راد انگار با فرمولی جادویی آهنگ بی نظیر میشه امشب را خلق کرده است. امکان ندارد که به این آهنگ گوش دهید و قلب شما پر از شوق و شور نشود.همین مسئله نقطه قوت میثاق راد در جذب خیل عظیمی از طرفداران شده است. میشه امشب ارزش انتظار برای انتشارش را داشت. این قطعه شاهکاری تمام عیار است که لیاقت استقبال گسترده ای که از آن شد را داراست. زمانی که به عاشقانه ای همچون آهنگ میشه امشب از میثاق راد گوش می دهید گویی زمان متوقف شده است. جملات زیادی در ستایش این اثر در سطح اینترنت دیده میشود. خیلی از طرفداران میثاق راد و آهنگ میشه امشب اعتراف می کنند راز دلنشین شدن این آهنگ، تماس عمیق و تاثیر باورنکردنی ان با احساسات شونده است. قلب هر کس که به میشه امشب گوش دهد تبدیل به میزبان عشق میشود. قلبی که دیگر خون پمپاژ نمی کند، بلکه عشق را در درون خود حمل می کند. ممکن است دیگر آهنگ های سبک پاپ که اخیرا ارائه شده اند نیز مورد استقبال قرار گرفته باشند اما آهنگ میشه امشب از میثاق راد شگفت انگیز ظاهر شده است. همین مسئله باعث شده است که تقریبا دیگر آهنگ هایی که هم زمان با انتشار میشه امشب روانه بازار موسیقی شده اند، کم تر مورد توجه قرار بگیرند.

گوش دادن به عاشقانه ای همچون میشه امشب به تجربه ای شیرین برای مخاطبین تبدیل شده است. میثاق راد دقیقا می داند که کجا ایستاده است و گام بعدی که باید بردارد دقیقا در چه مسیری از جاده موسیقی پاپ کشور قرار دارد. بسیاری معتقد اند این گام بلند همان آهنگ میشه امشب است. قلب همه ما در جستجوی عشق است، میشه امشب این گنج گرانبها را به ما طرفداران و فن ها تقدیم میکند. میشه امشب به سراغ قلب مخاطب خود آمد، سپس عشق شروع به باریدن کرد تا اینکه در قلب مخاطب اش جاری شد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...