پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ مهدی بیرامی یالان

دانلود آهنگ مهدی بیرامی یالان

دانلود آهنگ مهدی بیرامی یالان

سوپرایز امشب گلسار موزیک برای کاربران عزیز | دانلود آهنگ جدید شاد و پر انرژی به نام “یالان” با صدای معروف مهدی بیرامی

Download New Music ♪ Mehdi Bayrami – Yalan In The GolsarMusic

دانلود آهنگ مهدی بیرامی یالان

مهدی بیرامی یالان

آهنگ یالان مهدی بیرامی

دانلود آهنگ مهدی بیرامی یالان

مهدی بیرامی یالان

برچسب ها

توضیحات

یالان، معجزه جدید مهدی بیرامی

امتیاز مهدی بیرامی در ارائه آهنگ بی نظیر یالان رعایت استانداردهای یک اثر فاخر بوده است. از نظر منتقدین مهدی بیرامی شاهکار موسیقی سال جدید را ارائه داده است. مطمئناً تمام بازار موسیقی از تصمیم مهدی بیرامی برای ارائه این اثر فوق‌العاده تاثیر خواهد پذیرفت. طرفداران مهدی بیرامی و فن پیج های او یک هفته قبل از ارائه این آهنگ نوید پخش شدن آن را به کسانی که کارهای مهدی بیرامی را دنبال می‌کنند داده بودند. مهدی بیرامی نیز به طرفداران خود قول داد تا در شهرهای مختلف آهنگ یالان را برای جمع کثیری از طرفدارانش اجرا خواهد کرد. از مهمترین انتظاراتی که از مهدی بیرامی می‌رفت و او توانست آن را به حق جواب دهد، کیفیت فوق العاده اجرای آهنگ یالان بود. انتظار می رود مهدی بیرامی بتواند این موفقیت را در اجرای زنده نیز تکرار کند. مهدی بیرامی از پرکارترین و موفق ترین خواننده های جوان پاپ به شمار می رود. البته در کنار پرکار بودن آهنگ های عاشقانه و تاثیرگذار و گیرای او نیز در موفقیت او بسیار تاثیر گذار بوده اند. از این رو جای تعجب نیست اگر آهنگهای مهدی بیرامی را خیلی بیشتر از دیگر خواننده های سبک پاپ امروزی بشنوید و با آن آشنا باشید. مهدی بیرامی یکی از مهمترین دلایل موفقیت خود را در میان دیگر خواننده های موسیقی پاپ طرفداران پروپاقرص و دنبال کنندگان وفادار خود نامیده است.

او معتقد است که باید برای شنونده ارزش قائل شد. آهنگ یالان تمامی ویژگی هایی که مد نظر مهدی بیرامی برای خلق یک اثر عاشقانه دوست داشتنی بود را داشته است. مهدی بیرامی در مورد اثر جدید خود یعنی یالان معتقد است که یکی از دلایل موفقیت اش، توجه خواص عموم مردم به آن بوده است، زیرا توانسته است با بیشتر افرادی که این آهنگ را حتی برای اولین بار شنیده اند ارتباط برقرار کند. محبوبیت زیاد یالان برای مهدی بیرامی شهرت بیشتری به ارمغان آورده است، امتیاز حائز اهمیتی که کم تر خواننده ای به آن دست پیدا کرده است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...