پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ مسعود روح نیکان بی معرفت

دانلود آهنگ مسعود روح نیکان بی معرفت

دانلود آهنگ مسعود روح نیکان بی معرفت

همینک با ما باشید با آهنگ جدید مسعود روح نیکان به نام بی معرفت با دو کیفیت 320 و 128 MP3

دانلود آهنگ مسعود روح نیکان بی معرفت

Download New Single Track By : Masood RoohnikanBi Marefat With Text And Direct Links

مسعود روح نیکان بی معرفت

یروز میشه قدیمی واسه تو اون که الان میگی بهش زندگیمی

اینه رسمه زمونه اونی که پاش میمونی کنارت نمیمونه

متن آهنگ مسعود روح نیکان بی معرفت

واسه تو خیلی زوده بفهمی که چی میگم ذات دنیا سوده

کسی که با تو بوده میاد اونروز که بی تو زیر چشماش کبوده

آدمش نیستی پام وایسی تو ضربه میزنی میری یهو بی معرفت

سهم من از تو حسرت میشه اون من میشم که تنها میشه گوش کن فقط

آدمش نیستی پام وایسی تو ضربه میزنی میری یهو بی معرفت

مسعود روح نیکان بی معرفت

سایر آهنگ های مسعود روح نیکان

آخرین آهنگ مسعود روح نیکان

برچسب ها

توضیحات

به راحتی می توان ادعا کرد که بی معرفت از مسعود روح نیکان از شاخص ترین آهنگ های ارائه شده توسط این خواننده است. آهنگ بی معرفت تمام مرزهای مربوط به معیارهای یک اثر نمونه پاپ را جا به جا کرده است، از این رو می توان به گروهی که آفرینش این اثر را به عهده گرفته اند، مخصوصاً مسعود روح نیکان تبریک گفت. جای امیدواری است که با ارائه بی معرفت از مسعود روح نیکان، کارهای بیشتری را از او در این سطح مشاهده کنیم. همین مسئله بسیاری از منتقدین را قانع کرده است که مسعود روح نیکان سکان دار تغییر در ارائه آهنگ های پاپ با کیفیت فوق‌العاده خواهد بود. جای بسی خوشحالی است که یک الگوی نمونه همچون آهنگ بی معرفت از مسعود روح نیکان، شرایط را برای بهبود بازار موسیقی پاپ فراهم کرده است. طرفداران مسعود روح نیکان بر این باورند که تا مدتها هیچ کاری به اندازه آهنگ بی معرفت و با این سطح از جذابیت ارائه نخواهد شد، مگر اینکه خود این خواننده کار درست دست به کار شود. تم غالب کارهای مسعود روح نیکان از نوع عاشقانه و جوان پسند است. اما نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که بی معرفت حتی توانسته در میان دیگر قشرهای جامعه و گروه های سنی مختلف جا باز کند، خوش بدرخشد و ماندگار شود.

بابت این موفقیت بزرگ که نتیجه انتشار بی معرفت برای مسعود روح نیکان بوده است، باید به او آفرین گفت. با این وجود، دور از ذهن نیست که آرزوی های بزرگی که او برای آینده کاری خود در سر دارد، خیلی زود به حقیقت بپیوندد. تمام آثار مسعود روح نیکان از نظر طرفدارانش خاص و فوق‌العاده هستند، اما آهنگ بی معرفت در میان این آثار گل سر سبد و موردی خاص و برگزیده است. اگر به فن پیج های این خواننده جوان سر بزنید، بی معرفت در بیشتر آنها، در قسمتی جداگانه و در بخش هایلایت برگزیده ها، دیده می شود. همین موضوع می تواند بر توانایی مسعود روح نیکان در آفرینش آثار بخصوص و ویژه مهر تایید بزند. به همین دلیل، به او بابت داشتن چنین حس ظریفی باید تبریک گفت.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...