پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ مرتضی سرمدی پری

دانلود آهنگ مرتضی سرمدی پری

دانلود آهنگ مرتضی سرمدی پری

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف مرتضی سرمدی  پری با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download New Music ♪ Morteza Sarmadi – Pari In The GolsarMusic

دانلود آهنگ مرتضی سرمدی پری
مرتضی سرمدی پری

♩♬ای تو حوری و پری ناز دل را نخری♪♭

♩♬چشم خود باز کنی هوش مرا سر ببری♪♭

دانلود آهنگ مرتضی سرمدی پری

متن آهنگ مرتضی سرمدی پری

♩♬رنگ موی تو حنا خنده ات♪♭

مرتضی سرمدی پری

سایر آهنگ های مرتضی سرمدی

آخرین آهنگ مرتضی سرمدی

برچسب ها

توضیحات

پری، معجزه جدید مرتضی سرمدی

وقتی صحبت از یک شعر عاشقانه می شود، بر کسی پوشیده نیست که انتخاب کلمات مناسب مهم است. سرودن و خواندن یک شعر عاشقانه و بیان اینکه چقدر به کسی اهمیت میدهید، ممکن است دشوار باشد، اما اگر به اندازه کافی زمان خرج آن شود، می تواند منجر به اتفاقی فوق العاده شود. مرتضی سرمدی با ارائه آهنگ پری دقیقا همین پارامترها را اعمال کرده و نتیجه نیز عالی از آب در آمده است. اگر به کمی الهام عاشقانه در رابطه خود با عشقتان نیاز دارید، به آهنگ پری گوش کنید. در این آهنگ عشق به عنوان یک بیان کلی از احساسات مثبت معمولاً در مقابل نفرت قرار می گیرد. آهنگ پری عشق را به کمک ابزارهای مختلفی در شنونده برانگیخته می کند. این ابزارها شامل صدای بی نظیر مرتضی سرمدی، سرایش بی نظیر شعر و آهنگ سازی خلاقانه آن می شود. این آهنگ قصد آن را دارد تا بگوید مهم ترین چیز عاشق شدن نیست، بلکه عاشق ماندن است! این آهنگ از کلمات به عنوان یک ابزار بی بدیل برای ستودن عشق بهره می برد. شنوندگان این آهنگ هر بار که به آن گوش می‌کنند، احساسی را تجربه می کنند که قابل توصیف نیست.

گوش دادن به این آهنگ از مرتضی سرمدی به شما کمک می کند تا عشق را در این دنیای ماشینی بیشتر جستجو کنید و به احساسات خود بیشتر بها دهید. مرتضی سرمدی با این آهنگ آرامش را که مهم ترین وجه عشق واقعی است برای شنونده آشکار و قابل لمس می کند. نمی توان از این آهنگ از مرتضی سرمدی سیر شد. این آهنگ حرارت عشق را به گونه ای استثنایی به شنونده منتقل می کند، او را در آغوش می گیرد و از زمین و زمان حقیقی جدا می کند. آیا این معجزه نیست؟ لحظاتی که با این آهنگ از مرتضی سرمدی خواهید گذراند، سرشار از عطر عاشقی خواهد بود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...