پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ مرتضی باب شرجی بوشهر

دانلود آهنگ مرتضی باب شرجی بوشهر

دانلود آهنگ مرتضی باب شرجی بوشهر

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از مرتضی باب با عنوان “شرجی بوشهر” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Morteza Bab” In The Name Of “Sharjie Boshehr” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ مرتضی باب شرجی بوشهر

مرتضی باب شرجی بوشهر

عشقت یه تنه یه جا یه دنیانه حریفه با قلب مو بازی نکو قلب مو ضعیفه

میترسوم بیام پیت بیام پی تو جر وابو میترسوم ای علاقه ام یه روز سی تو شر وابو

متن آهنگ شرجی بوشهر مرتضی باب

میترسوم بیام پیت بگی دوسم نداری و رنگ نگارم کیه سرده و بی مهر

وو برف دنایه مو چی شرجی بوشهر میترسوم بگی وم چه قولی چه قراری

دانلود آهنگ مرتضی باب شرجی بوشهر

دلبر دلبری کن سی خت سروری کن

نیبینی چطوری هی و جونم ۳ سی تو سیل وی دل زارم

سیل وی مشتری کو نیبینی که اصلا‌ نمیتونم ۳ بی تو

مرتضی باب شرجی بوشهر

سایر آهنگ های مرتضی باب

آخرین آهنگ مرتضی باب

برچسب ها

توضیحات

شرجی بوشهر از مرتضی باب، آهنگ محبوب این روزها

این روزها اگر به رادیو گوش داده باشید انتخاب بیشتر مخاطبینی که تماس می گیرند آهنگ شرجی بوشهر از مرتضی باب است. آهنگ شرجی بوشهر که شروع بسیار طوفانی و فوق‌العاده‌ای داشته است از تعداد دانلود ها از وبسایت مرتضی باب گرفته، تا فروش آن در مراکز عرضه موسیقی در سراسر کشور در نوع خود رکوردشکنی کرده است. گروه های ارزیابی و نقد آهنگ ها و همچنین برنامه های این چنینی در رادیو آهنگ شرجی بوشهر را شاهکار سال جدید معرفی کردند. ‌بسیاری پیش بینی می‌کنند تا آهنگ شرجی بوشهر باعث محبوبیت دوچندان این خواننده جوان یعنی مرتضی باب بشود. آهنگ شرجی بوشهر در گروه بهترین و پرمخاطب ترین آهنگ های ارائه شده از این خواننده در سبک پاپ قرار می گیرد. حساسیت فوق العاده مرتضی باب در ارتباط با طرفداران نیز باعث شده است تا افراد بیشتری با او آشنا شده و همین باعث وایرال شدن آهنگ شرجی بوشهر شده است. البته نباید نقش کیفیت خوب آهنگ شرجی بوشهر را در این میان نادیده گرفت، زیرا ارائه آهنگ در این سطح باور نکردنی توسط مرتضی باب باعث محبوبیت فوق العاده او در میان طرفداران شده است. مرتضی باب آهنگ شرجی بوشهر تقدیم را به طرفداران پروپاقرص خود که شبانه روز پیگیر زمان انتشار آن بوده‌اند کرده است.

آهنگ شرجی بوشهر باعث شده تا روز به روز به تعداد طرفداران مرتضی باب افزوده شود، مسئله ای که نمی توان به سادگی از کنار آن رد شد. کارشناسان برجسته موسیقی پاپ علت این محبوبیت را در کنار فندم ها طرفداران فوق العاده، کیفیت عالی مرتضی باب اجرای می دانند. این تجربه بی نظیر و حرفه ای برای مرتضی باب تبدیل به جاده ای رو به موفقیت های بیشتر برای او شده است. البته ناگفته نماند که شرجی بوشهر از مرتضی باب یک شبه ارائه نشده بلکه پشت آن ساعت ها کار و زحمت نهفته است. با این منوال موفقیت مرتضی باب با در نظر گرفتن تمام این ارزش گذاری ها دور از انتظار هم نبود!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...