پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ محمد پارسایی بگو بله

دانلود آهنگ محمد پارسایی بگو بله

دانلود آهنگ محمد پارسایی بگو بله

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت بگو بله از محمد پارسایی عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Mohammad Parsaei – Begoo Bale In The GolsarMusic

دانلود آهنگ محمد پارسایی بگو بله
محمد پارسایی بگو بله

آهنگ بگو بله محمد پارسایی

دانلود آهنگ محمد پارسایی بگو بله

محمد پارسایی بگو بله

سایر آهنگ های محمد پارسایی

آخرین آهنگ محمد پارسایی

برچسب ها

توضیحات

به راحتی می توان ادعا کرد که بگو بله از محمد پارسایی از شاخص ترین آهنگ های ارائه شده توسط این خواننده است. آهنگ بگو بله تمام مرزهای مربوط به معیارهای یک اثر نمونه پاپ را جا به جا کرده است، از این رو می توان به گروهی که آفرینش این اثر را به عهده گرفته اند، مخصوصاً محمد پارسایی تبریک گفت. جای امیدواری است که با ارائه بگو بله از محمد پارسایی، کارهای بیشتری را از او در این سطح مشاهده کنیم. همین مسئله بسیاری از منتقدین را قانع کرده است که محمد پارسایی سکان دار تغییر در ارائه آهنگ های پاپ با کیفیت فوق‌العاده خواهد بود. جای بسی خوشحالی است که یک الگوی نمونه همچون آهنگ بگو بله از محمد پارسایی، شرایط را برای بهبود بازار موسیقی پاپ فراهم کرده است. طرفداران محمد پارسایی بر این باورند که تا مدتها هیچ کاری به اندازه آهنگ بگو بله و با این سطح از جذابیت ارائه نخواهد شد، مگر اینکه خود این خواننده کار درست دست به کار شود. تم غالب کارهای محمد پارسایی از نوع عاشقانه و جوان پسند است. اما نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که بگو بله حتی توانسته در میان دیگر قشرهای جامعه و گروه های سنی مختلف جا باز کند، خوش بدرخشد و ماندگار شود.

بابت این موفقیت بزرگ که نتیجه انتشار بگو بله برای محمد پارسایی بوده است، باید به او آفرین گفت. با این وجود، دور از ذهن نیست که آرزوی های بزرگی که او برای آینده کاری خود در سر دارد، خیلی زود به حقیقت بپیوندد. تمام آثار محمد پارسایی از نظر طرفدارانش خاص و فوق‌العاده هستند، اما آهنگ بگو بله در میان این آثار گل سر سبد و موردی خاص و برگزیده است. اگر به فن پیج های این خواننده جوان سر بزنید، بگو بله در بیشتر آنها، در قسمتی جداگانه و در بخش هایلایت برگزیده ها، دیده می شود. همین موضوع می تواند بر توانایی محمد پارسایی در آفرینش آثار بخصوص و ویژه مهر تایید بزند. به همین دلیل، به او بابت داشتن چنین حس ظریفی باید تبریک گفت.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...