پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ محمد معتمدی پروا

دانلود آهنگ محمد معتمدی پروا

دانلود آهنگ محمد معتمدی پروا

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از محمد معتمدی با عنوان “پروا” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Mohammad Motamedi” In The Name Of “Parva” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ محمد معتمدی پروا

محمد معتمدی پروا

بر من همه درا بسته شد از پا ننشستم

آمد سوی من سنگ از همه سو اما نشکستم

متن آهنگ پروا محمد معتمدی

گفتن مرو قدری بنشین ره دور و دراز است

گفتن مگو گفتن مبین این ها همه راز است

شادم که دلم راهی شادم که نماندم در خود

شادم که شنیدم دیدم جنگیدم

حاشا که شوم سرگردون یه عمر شکنم این پیمان

حاشا که ببیند دنیا تریدم

من بالم را که شبی در طوفان وا شد

آوازم را که میان باران گم شد پیدا کردم

دادن دل را به صدای پنهان در جان

من بی پروا سوی رویای بی پایان

پر وا کردم پر وا کردم

دانلود آهنگ محمد معتمدی پروا

من بالم را که شبی در طوفان وا شد

آوازم را که میان باران گم شد پیدا کردم

دادن دل را به صدای پنهان در جان

من بی پروا سوی رویای بی پایان

پر وا کردم پر وا کردم

محمد معتمدی پروا

سایر آهنگ های محمد معتمدی

آخرین آهنگ محمد معتمدی

برچسب ها

توضیحات

پروا را از محمد معتمدی بشنوید

بالاخره انتظارها به سر آمد و شما می توانید صدای زیبا و جادویی خواننده مورد علاقه تان محمد معتمدی را بار دیگر با آهنگ پروا بشنوید. مطمئن باشید از این آهنگ آنقدر استقبال می شود که تبدیل به پای ثابت رادیو جوان خواهد شد. به طوری که آهنگ پروا بارها و بارها به خواست شنونده ها و طرفداران محمد معتمدی پخش خواهد شد. به شما این اطمینان را می دهم که متن پر احساس آهنگ پروا شما را وادار می کند تا حتی اگر طرفدار دابسمش نباشید وسوسه می شوید یک ویدیو کلیپ در حالی که آهنگ پروا را همخوانی می کنید از خود تهیه کنید و با دوستانتان به اشتراک می گذارید. متن آهنگ باعث می‌شود خجالت را کنار بگذارید و بخواهید شما هم در این فضای احساسی که آهنگ برایتان ایجاد کرده است سهمی داشته باشید. از هفته اولی که این آهنگ به بازار راه پیدا کرد استقبال از آن همگان از جمله خود محمد معتمدی را شگفت زده کرده است.شگفتی سازی این آهنگ برای کسانی که با کار قوی این خواننده، تکنیک جادویی در شعر، گوش نوازش بودن کارهای او آشنایی دارند، مسئله ای غریب به حساب نمی آید. آهنگ پروا به شکل معجزه گونه ای آغاز می شود، ابتدا تصور می کنید با یک فضای تاریک مواجه هستید اما به یکباره نور امید در طول گوش دادن به این آهنگ خود را نمایان می کند.

هوشمندانی که خواننده در انتقال احساسات به خرج داده با تکنیک و موسیقی فوق العاده، عاشقانه ای رویایی از آهنگ پروا ساخته است. باید به محمد معتمدی تبریک گفت که این آهنگ در همان هفته اول فروش بسیار زیادی داشته است. با توجه به این شاهکار از محمد معتمدی رقبا کار بسیار سختی برای تصاحب قلب مخاطبین موسیقی پاپ خواهند داشت. آهنگ پروا توانست رکورد خود محمد معتمدی را در چند سال اخیر در بازار فروش بشکند و این به خودی خود یک رکورد برای او محسوب می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...