پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ محمد سرمدی آدم بد

دانلود آهنگ محمد سرمدی آدم بد

دانلود آهنگ محمد سرمدی آدم بد

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از محمد سرمدی با عنوان “آدم بد” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Mohammad Sarmadi” In The Name Of “Adame Bad” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ محمد سرمدی آدم بد

محمد سرمدی آدم بد

متن آهنگ آدم بد محمد سرمدی

دانلود آهنگ محمد سرمدی آدم بد

محمد سرمدی آدم بد

سایر آهنگ های محمد سرمدی

آخرین آهنگ محمد سرمدی

برچسب ها

توضیحات

آدم بد از محمد سرمدی، روی تمامی وب سایت ها موسیقی منتشر شد

آهنگ آدم بد این خواستنی ترین آهنگ محمد سرمدی توانسته است دل همه را برباید، چه دل طرفدارانی که پای ثابت آهنگ های او هستند و چه کسانی که به صورت گذرا حتی به سراغ سبک پاپ موسیقی می روند. آهنگ آدم بد بی شک پر مغز ترین و پخته ترین کار محمد سرمدی است. متن آهنگ با ظرافت سروده شده است، از تکنیک های اجرای آن با زیرکی هر چه تمام تر استفاده شده است تا اوج انتقال احساسات عاشقانه به خوبی صورت بگیرد. آهنگ سازی آن نیز با توجه هر چه بیشتر به موارد حیاتی برای ارائه یک کار قوی صورت پذیرفته است. با این روال، استقبال بی نظیر از آهنگ آدم بد، جای تعجب ندارد و امری طبیعی به نظر می رسد. آدم بد را می توان عاشقانه ای تاریک نامید. به شما اطمینان میدهم که حتی با در نظر گرفتن این موضوع، هرگز از آن دلزده نمیشوید، بلکه به نوعی حس درونی شما تحریک می شود که بارها و بارها به آن گوش دهید. آدم بد از محمد سرمدی با هوشمندی تمام مثل نقل کردن یک داستان کوتاه عاشقانه در چند دقیقه ظاهر شده است. پیش آمده که با گوش دادن به یک آهنگ به این نتیجه رسیده باشید که تنها به درد یک یا دو بار صرف وقت می خورد، اما آهنگ آدم بد اینگونه نیست.

همین موضوع توانایی محمد سرمدی را به رخ میکشد. بازخورد های مثبت نسبت به آدم بد محصول همین دقت نظر محمد سرمدی است که این روزها متاسفانه کم تر شاهد آن در میان دیگر هنرمندان هستیم. محمد سرمدی توانایی خود را با آهنگ آدم بد به رخ دیگر رقبا کشانده است. او ثابت کرده است که رقابت با او کار سختی است. آدم بد جز آثار فاخر موسیقی پاپ است که باید محمد سرمدی را برای ساخت آن ستود. به واقع بهترین اثری است که از او ارائه شده و همه منتقدان و طرفداران او معترف این واقعیت هستند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...