پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ محسن نصری و فرشاد میرزاپور قبله دل

دانلود آهنگ محسن نصری و فرشاد میرزاپور قبله دل

دانلود آهنگ محسن نصری قبله دل

بعد از مدت ها انتظار دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید محسن نصری به نام قبله دل و برای دوستانتان به اشتراک بگذارید

دانلود آهنگ محسن نصری و فرشاد میرزاپور قبله دل

Download New Single Track By : Mohsen NasryGheblehe Del With Text And Direct Links

محسن نصری قبله دل

آهنگ قبله دل محسن نصری و فرشاد میرزاپور

محسن نصری قبله دل

سایر آهنگ های محسن نصری

آخرین آهنگ محسن نصری

برچسب ها

توضیحات

بازگشت محسن نصری با آهنگ قبله دل

فضای زیبای آهنگ قبله دل قلب تمام طرفداران محسن نصری را تصرف کرده است بسیاری از مردم آهنگ قبله دل را این روزها به خوبی می شناسند. این آهنگ توسط محسن نصری و گروهی که سال هاست با او کار می‌کنند ضبط شده است. آهنگ قبله دل برای اولین بار دو هفته پیش روانه بازار شد. آهنگ قبله دل از محسن نصری باعث شده است که امروزه کمتر کسی او را نشناسد، ولی به دلیل آنکه این آهنگ به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است مطمئن باشید به اثری تبدیل می شود که محسن نصری را معروف تر از قبل میکند. درون آهنگ حس غم عاشقانه ای همانند بسیاری دیگر از آثار او نهفته است با این حال این زیباترین آهنگی است که شاید با این تم شنیده باشید. موفقیت آهنگ قبله دل بسیار باورنکردنی است. طرفداران محسن نصری از او قدردانی می‌کنند که این آهنگ را روانه بازار کرده است. آهنگ قبله دل تاثیر عمیقی روی ذائقه طرفداران موسیقی پاپ گذاشته است، به طوری که همه آهنگ قبله دل را شگفت انگیز توصیف می کند. آهنگ قبله دل در آینده به یکی از آن آهنگ‌های کلاسیکی تبدیل میشود که یادآور زمان اوج این خواننده بوده است. تم آهنگ قبله دل به گونه ای است که طرفداران او همواره این روزها از خود می پرسند که محسن نصری تحت تاثیر چه جوی این شعر را اجرا کرده است.

آهنگ قبله دل بازتاب یک عاشقانه لطیف و دوست داشتنی با موسیقی آرام و گیراست. تم غم انگیز این آهنگ اگرچه اینطور القا می کند که عاشق از معشوق جدا شده است اما برای او به گونه ای آرزوی عشق و شادی می کند. موسیقی آهنگ قبله دل به کمک محسن نصری آمده است تا بتواند این حس را بیشتر و بهتر به شنونده منتقل کند. به نظر می رسد آهنگ قبله دل تا مدتها رقیبی که بتواند حتی به گرد پایش برسد را نیز به خود نخواهد دید.

 

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...
تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...