پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ محسن دولت تو گلی

دانلود آهنگ محسن دولت تو گلی

دانلود آهنگ محسن دولت تو گلی

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از محسن دولت با عنوان “تو گلی” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Mohsen Dovlat – To Goli In The GolsarMusic

دانلود آهنگ محسن دولت تو گلی

محسن دولت تو گلی

میبینمت قند میشه آب تو دلم آخه چقد تو نازی عشق خوشگلم

مگه میشه عشق ذاتیشه اون دوتا چشا نقطه ضعف منه

متن آهنگ تو گلی محسن دولت

مگه میشه آدم باهات بلند حرف بزنه نه نمیشه عشق تو آتیشه

دانلود آهنگ محسن دولت تو گلی

توگلی اسمت ورد زبونه عشق من باشه تو‌دنیا یه دونه

قربون خندهای مهربونت عشقم انگاری ساختن دوتامونو‌ واسه هم‌

منو واسه تو تورو واسه من بدجوری جات دیگه محکمه تو دلم عشقم

جونمم میدم برا تو من خودم‌دارم‌ هواتو‌ انقد عزیزی واسم نمیگیره کسی جاتو

محسن دولت تو گلی

سایر آهنگ های محسن دولت

آخرین آهنگ محسن دولت

برچسب ها

توضیحات

عنصر تجربه را در آهنگ تو گلی از محسن دولت به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. تجربه اندوزی محسن دولت به کمک او امده است تا اثری فاخر را منتشر کند. عصاره تلاش های چند ساله محسن دولت در آهنگ تو گلی تجلی پیدا کرده است. محسن دولت از همین رو با خیال راحت و با کوله باری از تجربه دست به تولید تو گلی زده است. این آهنگ ماندنی ارزنده ترین کار هنری او به شمار می رود. استعداد ذاتی و هنری محسن دولت در آهنگ تو گلی شکوفا شده است و او را نه یک پله، بلکه صد پله نسبت به گذشته خود و همچنین رقبا بالاتر برده است. نگاه اکثر افرادی که کم تر با او آشنا بوده اند، با انتشار آهنگ جدیدش، یعنی تو گلی نسبت به او تغییر کرده است. روزهای اخیر بحث بر سر این است که تورهای موسیقی او چه زمانی اجرا میشود و اینکه آیا آهنگ تک و فوق العاده تو گلی توسط او اجرا می شود یا خیر. همین مورد نشان دهنده اقبال عمومی چشم گیر نسبت به تو گلی و نشان دهنده انتظار زیادی است که طرفداران محسن دولت از او دارند. به عبارتی تو گلی، تو گلی رویای محسن دولت برای معروف تر شدن است. شیمی بی نظیری که میان آهنگ و شنونده در هنگام شنیدن این آهنگ حس میشود تقریباً نظیر ندارد.

پیام عاشقانه محسن دولت در آهنگ تو گلی عمق نفوذ بسیار شگفت انگیزی در شنونده دارد. او مخاطب را آنقدر خوب می شناسد که می داند که کلمات عاشقانه باید پا را فراتر از تعریف و تمجید ظاهری بگذارد. او کلماتی را انتخاب کرده است که با استفاده از آن ها به سهولت نشان میدهد چه احساسی دارد، کاری که به ندرت در آهنگ های چند سال اخیر و در این سطح دیده شده است. پیام محسن دولت در تو گلی، درباره عشقیست که تا ابد باقی می ماند و مرگی برای آن متصور نیست. بله آهنگ تو گلی به راستی با روح مخاطب حرف میزند نه با جسم فانی او.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...