پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ مجتبی تابدار سکوت

دانلود آهنگ مجتبی تابدار سکوت

دانلود آهنگ مجتبی تابدار سکوت

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از مجتبی تابدار با عنوان “سکوت” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Mojtaba Tabdar New Music ♪ Sokot In 320 And 128 Quality With Lyrics On GolsarMusic

دانلود آهنگ مجتبی تابدار سکوت

مجتبی تابدار سکوت

تو یه سکوتی که از هم جدا افتاده

به راه خونه رفتم تو راه خونه رفتی

آهنگ سکوت مجتبی تابدار

تو خاطر توم تو خاطرمی به یاد تو افتادم

دانلود آهنگ مجتبی تابدار سکوت

مجتبی تابدار سکوت

سایر آهنگ های مجتبی تابدار

آخرین آهنگ مجتبی تابدار

برچسب ها

توضیحات

سکوت، عاشقانه ای از مجتبی تابدار

آهنگ سکوت، آهنگی است در مورد عشقی پر حرارت، عاشق شدن، دلشکستگی پس از جدایی و احساساتی که این تجربیات به ارمغان می آورد. آهنگ سکوت از مجتبی تابدار یک آهنگ پاپ ملودیک، اغلب با فضایی صمیمی است. آهنگ سکوت از جمله کارهای جدید مجتبی تابدار است که مخاطبین را بسیار راضی کرده است. اگر میخواهید ساعت هایی سرشار از آرامش و عشق را تجربه کنید، حتماً این آهنگ را از اینترنت دانلود کنید. آهنگ سکوت لحنی ملایم و لطیف دارد، به گونه ای که دلتان می‌خواهد بارها و بارها به آن گوش دهید. آهنگ سکوت از تکنیک ویژه ای بهره برده است که مطمئنا در سال های آینده الگوی بسیاری از خوانندگان جوان برای تصاحب قلب مخاطبین خواهد شد. آهنگ سکوت توانایی خواننده این اثر یعنی مجتبی تابدار را بیش از پیش نمایان کرده است مجتبی تابدار خود نیز پیش بینی نکرده بود که این آهنگ تا چه حد می تواند قلب مخاطبین را تصاحب کنند. تلاش بسیار زیادی که مجتبی تابدار برای ارائه این کار جدید انجام داده است قابل ستایش بوده. نمی توان این موضوع را در نظر گرفت که مجتبی تابدار بدون تلاش بی وقفه می توانست این آهنگ زیبا را انتشار دهد. تنها یک هفته از انتشار این اثر جدید و ماندگار گذشته است اما فروش این آهنگ بسیار بالاتر از پیش بینی ها بوده است. آهنگ سکوت شما را برای شنیدن هر چه بیشتر ملودی عاشقانه اش مشتاق تر می کند. آهنگ سکوت به شما یادآوری می‌کند که لمس احساسات عاشقانه عمیق، حتی در پنج دقیقه کوتاه شدنی است، عاشقانه ای که حال و هوای روزهای بارانی و آفتابی را با هم دارد، هم غمگین است و هم در نوع خود امیدبخش. آهنگ سکوت توانسته است در میان آثار برتر مجتبی تابدار قرار بگیرد. زمانی که با خودتان خلوت میکنید، این آهنگ می تواند فضای آرامی را برای شما ایجاد کند. به شما اطمینان می‌دهم که این آهنگ از دوست داشتنی ترین آهنگ هایی خواهد بود که تا به حال شنیدن آن را تجربه کردید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...