پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ ماهان خادمی یالا یالا

دانلود آهنگ ماهان خادمی یالا یالا

دانلود آهنگ ماهان خادمی یالا یالا

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام یالا یالا با صدای ماهان خادمی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download Music “Mahan Khademi” In The Name Of “Yala Yala” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ ماهان خادمی یالا یالا

ماهان خادمی یالا یالا

آهنگ یالا یالا ماهان خادمی

دانلود آهنگ ماهان خادمی یالا یالا

ماهان خادمی یالا یالا

سایر آهنگ های ماهان خادمی

آخرین آهنگ ماهان خادمی

برچسب ها

توضیحات

با وجود انتشار آهنگ یالا یالا دیگر نمی توان جای هیچ گله ای از کمبود یک آهنگ درست و حسابی در دنیای موسیقی پاپ داشت. باید به ماهان خادمی تبریک گفت، زیرا او توانست هر آنچه که از او انتظار می رفت را در آهنگ یالا یالا پیاده سازی کند! او نمونه بی بدیل یه خواننده کوشا است و آهنگ یالا یالا نیز نمونه یک اجرای فوق العاده از اوست. البته آهنگ های پاپ که در گذشته از این خواننده منتشر شده است می تواند گواه این موضوع باشد که ماهان خادمی همیشه بی نظیر عمل کرده است. آهنگ یالا یالا نتیجه ممارست و تلاش بی وقفه ای بود که او در طی این سال ها داشته است. یکی از طرفداران ماهان خادمی در پیج خود از دیگر طرفداران او نظرسنجی به عمل آورده است که به اتفاق، همه یالا یالا را برجسته ترین کار ماهان خادمی معرفی کرده اند. دنیای موسیقی پاپ این روزها یک عاشقانه گرم و صمیمی را کم داشت اما با انتشار یالا یالا، مخاطبین آهنگ های پاپ به آنچه می خواستند رسیدند. یالا یالا تبدیل به یک آیکن تمام عیار شده است. کمتر کسی را می توان این روزها پیدا کرد که یالا یالا ورد زبانش نباشد. انتشار این آهنگ از ماهان خادمی همه را به فرا رسیدن فصل جدیدی از موسیقی امیدوار کرده است.

آهنگ یالا یالا تم دوست داشتنی دارد، شما را درگیر خود میکند، همین ویژگی از امتیازات مهم کارهای ماهان خادمی است. متن یالا یالا به گونه ایست که روی احساسات شما سایه می اندازد و گویی آن را به کنترل خود در میاورد. یالا یالا از معدود کارهای سال های اخیر است که رکورد فروش ماهان خادمی را در مقایسه با دیگر آهنگ های او شکسته است. یالا یالا به شکل باورنکردنی در دنیای موسیقی پاپ خوش درخشیده است. با یک بار گوش دادن به آن، ناخودآگاه شما به یکی از طرفداران این آهنگ و خواننده محبوبش بدل میشوید. تمام طرفداران ماهان خادمی از همان ابتدا، با گوش دادن به یالا یالا شیفته آن شده اند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...