پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ ماهان خادمی تک تیر

دانلود آهنگ ماهان خادمی تک تیر

دانلود آهنگ ماهان خادمی تک تیر

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام تک تیر با صدای ماهان خادمی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Mahan Khademi – Tak Tir In The GolsarMusic

دانلود آهنگ ماهان خادمی تک تیر

ماهان خادمی تک تیر

آهنگ تک تیر ماهان خادمی

دانلود آهنگ ماهان خادمی تک تیر

ماهان خادمی تک تیر

سایر آهنگ های ماهان خادمی

آخرین آهنگ ماهان خادمی

برچسب ها

توضیحات

تک تیر عاشقانه از ماهان خادمی

شاید بتوان علت فاصله بسیار زیاد ماهان خادمی و کار جدید او یعنی آهنگ تک تیر با دیگر خوانندگان و آثارشان را ذوق هنری و به خصوص این خواننده دانست، زیرا تنها تکنیک و یک تیم قوی نمی تواند محصولی هم چون آهنگ تک تیر به مخاطبین عرضه دارد. ذوق هنری که یک محبت ذاتی است در ماهان خادمی وجود دارد و در آهنگ تک تیر دیده می شود. از مهمترین ویژگی های ماهان خادمی شناخت او نسبت به مخاطبین خود و نسل جوان است. ماهان خادمی نسل جوان را خوب شناخته است و می داند که چه نوع آهنگ هایی و چه نوع تم هایی مورد علاقه نسل جوان است. آهنگ تک تیر دقیقاً همان چیزیست که طرفداران جوان ماهان خادمی به دنبال آن هستند. کار جدید ماهان خادمی به واقع ستودنی است و باید به حسن انتخاب متن این آهنگ توسط او آفرین گفت. تک تیر نه متنی طولانی دارد و نه متنی کوتاه بلکه در اندازه ترین میزان با شنونده ارتباط برقرار میکند. این آهنگ نه آنقدر طولانی است که شنونده را خسته کند و نه آنقدر کوتاه که توجه مخاطب را به خود جلب نکند. آهنگ تک تیر عاشقانه عمیقی است و احساسات را در بالاترین سطح به شنونده خود القا می کند. ماهان خادمی توانسته است با بهره گیری حرفه‌ای و زیرکانه از پارامترهایی که سطح استاندارد آهنگهای پاپ را بالا می‌برند، اثری فاخر ارائه دهد و بتوانند مخاطبین و منتقدین را از خود راضی کند.

کاری که از کمتر خواننده‌ ای در سال‌های اخیر دیده شده است. او با آفرینش آثاری همچون تک تیر توانسته است تا خود را تحت هر شرایطی در کنج ذهن شنونده جا کند. طرفداران او البته به حق معتقدند که ماهان خادمی بی رقیب است و بیشترین تلاش را برای مخاطبین خود می کند. او واقعاً برای طرفدارانش با ارائه کارهای قوی ارزش قائل است. به ماهان خادمی برای داشتن طرفدارن پرو پاقرص باید تبریک گفت. تک تیر را از وب سایت ما هم اکنون دانلود کنید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...