پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ فرشید نادری ساقی

دانلود آهنگ فرشید نادری ساقی

دانلود آهنگ فرشید نادری ساقی

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از فرشید نادری با عنوان “ساقی” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین دانلود نمایید.

Download Music “Farshid Naderi” In The Name Of “Saghi” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ فرشید نادری ساقی

فرشید نادری ساقی

آهنگ ساقی فرشید نادری

دانلود آهنگ فرشید نادری ساقی

فرشید نادری ساقی

سایر آهنگ های فرشید نادری

آخرین آهنگ فرشید نادری

برچسب ها

توضیحات

ساقی از فرشید نادری، روی تمامی وب سایت ها موسیقی منتشر شد

آهنگ ساقی این خواستنی ترین آهنگ فرشید نادری توانسته است دل همه را برباید، چه دل طرفدارانی که پای ثابت آهنگ های او هستند و چه کسانی که به صورت گذرا حتی به سراغ سبک پاپ موسیقی می روند. آهنگ ساقی بی شک پر مغز ترین و پخته ترین کار فرشید نادری است. متن آهنگ با ظرافت سروده شده است، از تکنیک های اجرای آن با زیرکی هر چه تمام تر استفاده شده است تا اوج انتقال احساسات عاشقانه به خوبی صورت بگیرد. آهنگ سازی آن نیز با توجه هر چه بیشتر به موارد حیاتی برای ارائه یک کار قوی صورت پذیرفته است. با این روال، استقبال بی نظیر از آهنگ ساقی، جای تعجب ندارد و امری طبیعی به نظر می رسد. ساقی را می توان عاشقانه ای تاریک نامید. به شما اطمینان میدهم که حتی با در نظر گرفتن این موضوع، هرگز از آن دلزده نمیشوید، بلکه به نوعی حس درونی شما تحریک می شود که بارها و بارها به آن گوش دهید. ساقی از فرشید نادری با هوشمندی تمام مثل نقل کردن یک داستان کوتاه عاشقانه در چند دقیقه ظاهر شده است. پیش آمده که با گوش دادن به یک آهنگ به این نتیجه رسیده باشید که تنها به درد یک یا دو بار صرف وقت می خورد، اما آهنگ ساقی اینگونه نیست.

همین موضوع توانایی فرشید نادری را به رخ میکشد. بازخورد های مثبت نسبت به ساقی محصول همین دقت نظر فرشید نادری است که این روزها متاسفانه کم تر شاهد آن در میان دیگر هنرمندان هستیم. فرشید نادری توانایی خود را با آهنگ ساقی به رخ دیگر رقبا کشانده است. او ثابت کرده است که رقابت با او کار سختی است. ساقی جز آثار فاخر موسیقی پاپ است که باید فرشید نادری را برای ساخت آن ستود. به واقع بهترین اثری است که از او ارائه شده و همه منتقدان و طرفداران او معترف این واقعیت هستند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...