پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ فرشاد امینی اصل هورامی

دانلود آهنگ فرشاد امینی اصل هورامی

دانلود آهنگ فرشاد امینی اصل هورامی

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام اصل هورامی با صدای فرشاد امینی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Farshad Amini – Asl Hawrami In The GolsarMusic

دانلود آهنگ فرشاد امینی اصل هورامی

فرشاد امینی اصل هورامی

آهنگ اصل هورامی فرشاد امینی

دانلود آهنگ فرشاد امینی اصل هورامی

فرشاد امینی اصل هورامی

سایر آهنگ های فرشاد امینی

آخرین آهنگ فرشاد امینی

برچسب ها

توضیحات

با وجود انتشار آهنگ اصل هورامی دیگر نمی توان جای هیچ گله ای از کمبود یک آهنگ درست و حسابی در دنیای موسیقی پاپ داشت. باید به فرشاد امینی تبریک گفت، زیرا او توانست هر آنچه که از او انتظار می رفت را در آهنگ اصل هورامی پیاده سازی کند! او نمونه بی بدیل یه خواننده کوشا است و آهنگ اصل هورامی نیز نمونه یک اجرای فوق العاده از اوست. البته آهنگ های پاپ که در گذشته از این خواننده منتشر شده است می تواند گواه این موضوع باشد که فرشاد امینی همیشه بی نظیر عمل کرده است. آهنگ اصل هورامی نتیجه ممارست و تلاش بی وقفه ای بود که او در طی این سال ها داشته است. یکی از طرفداران فرشاد امینی در پیج خود از دیگر طرفداران او نظرسنجی به عمل آورده است که به اتفاق، همه اصل هورامی را برجسته ترین کار فرشاد امینی معرفی کرده اند. دنیای موسیقی پاپ این روزها یک عاشقانه گرم و صمیمی را کم داشت اما با انتشار اصل هورامی، مخاطبین آهنگ های پاپ به آنچه می خواستند رسیدند. اصل هورامی تبدیل به یک آیکن تمام عیار شده است. کمتر کسی را می توان این روزها پیدا کرد که اصل هورامی ورد زبانش نباشد. انتشار این آهنگ از فرشاد امینی همه را به فرا رسیدن فصل جدیدی از موسیقی امیدوار کرده است.

آهنگ اصل هورامی تم دوست داشتنی دارد، شما را درگیر خود میکند، همین ویژگی از امتیازات مهم کارهای فرشاد امینی است. متن اصل هورامی به گونه ایست که روی احساسات شما سایه می اندازد و گویی آن را به کنترل خود در میاورد. اصل هورامی از معدود کارهای سال های اخیر است که رکورد فروش فرشاد امینی را در مقایسه با دیگر آهنگ های او شکسته است. اصل هورامی به شکل باورنکردنی در دنیای موسیقی پاپ خوش درخشیده است. با یک بار گوش دادن به آن، ناخودآگاه شما به یکی از طرفداران این آهنگ و خواننده محبوبش بدل میشوید. تمام طرفداران فرشاد امینی از همان ابتدا، با گوش دادن به اصل هورامی شیفته آن شده اند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...