پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ فرزین کاظمی بی کسی

دانلود آهنگ فرزین کاظمی بی کسی

دانلود آهنگ فرزین کاظمی بی کسی

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت بی کسی از فرزین کاظمی عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Farzin Kazemi – Bi Kasi In The GolsarMusic

دانلود آهنگ فرزین کاظمی بی کسی
فرزین کاظمی بی کسی

آهنگ بی کسی فرزین کاظمی

دانلود آهنگ فرزین کاظمی بی کسی

فرزین کاظمی بی کسی

سایر آهنگ های فرزین کاظمی

آخرین آهنگ فرزین کاظمی

برچسب ها

توضیحات

بی کسی، عاشقانه ای از فرزین کاظمی

فرزین کاظمی باز هم با آهنگ جدید خود، طرفداران و منتقدین را انگشت به دهان کرد. فرزین کاظمی اولویت هایی که به آنها پایبند بود، دوباره در این آهنگ، مانند کارهای موفق قبلی خود تکرار کرد. آهنگ بی کسی هم خاطره ساز است، هم به یاد آورنده خاطره های بسیار زیبا، هم توانسته است بر شهرت مهدی احمد احمدوند بیافزاید، هم جمع های دوستانه را بیش از پیش گرم و صمیمی کند. در کل نصیحت من به شما این است که این آهنگ را در اولویت آهنگ های جدید این فصل از موسیقی پاپ قرار دهید. زیبایی، حس عاشقانه و روایتی دوست داشتنی از احساسات عمیق خواننده، در این آهنگ زیبا مشاهده می شود. آهنگ بی کسی رقابت با فرزین کاظمی را برای دیگر خواننده های هم نسل اش تقریباً غیرممکن کرده است. پر بیراه نگفته ایم اگر سال های آینده کارنامه فرزین کاظمی حتی از این هم درخشان تر باشد. بی کسی در واقع بی کسی یک رویاست، رویایی که با آهنگ پر احساس زیبا و عاشقانه از فرزین کاظمی به حقیقت می پیوندد. برای اینکه حس عاشقانه ای را تجربه کنید نیاز نیست که یک فیلم طولانی عاشقانه را تماشا کنید یا یک رمان طولانی را با صرف ساعت ها بخوانید. اگر به دنبال حس عشق و تقسیم کردن لحظاتی لطیف با آنان که دوستشان دارید هستید، می ‌توانید این حس زیبا را در چند دقیقه از آهنگ بی کسی تجربه کنید.

به شما اطمینان میدهم پای ثابت پلی لیست آهنگ شما، آهنگ بی کسی خواهد بود. شاهکاری رویایی از فرزین کاظمی، همان که به تمام اشعار و کارهای قبلی اش اعتماد کردید. اگر از طرفداران پروپاقرص فرزین کاظمی بوده باشید هرگز به کیفیت کار او شک نمی کنید. آهنگ بی کسی تکراری نو از عاشقانه های زیبای فرزین کاظمی است. اگر تا به حال با سبک کاری این خواننده خوش ذوق آشنا نبوده اید، می توانید همین حالا این آهنگ را دانلود کنید، تا یکی از بهترین خاطرات شما از سبک عاشقانه پاپ برای شما رقم بخورد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...