پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ علی نواب کاریزما

دانلود آهنگ علی نواب کاریزما

دانلود آهنگ علی نواب کاریزما

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از علی نواب با عنوان “کاریزما” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Ali Navab” In The Name Of “Karizma” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ علی نواب کاریزما

علی نواب کاریزما

آهنگ کاریزما علی نواب

دانلود آهنگ علی نواب کاریزما

علی نواب کاریزما

سایر آهنگ های علی نواب

آخرین آهنگ علی نواب

برچسب ها

توضیحات

طرفداران، عاشقانه علی نواب را کاریزما کردند!

آهنگ کاریزما توسط علی نواب روانه بازار شد و شیشه غم طرفدارانش را شکست. حالا طرفدارانش روی ابرها پرواز می کنند. علی نواب توانست با این آهنگ عشقی ابدی و جاودان و زیبایی را که مستحق طرفداران خود میدید به آن‌ها هدیه دهد. این آهنگ آنقدر عمیق و خواستنی است که میتوان با پخش شدن موسیقی آن عطر عشق را حس کرد. عطری سرشار از لطافت و رویا. علی نواب در آهنگ کاریزما عشق را فریاد میزند. او عشق بی قید و شرط و بی انتهای خود را به معشوقش ابراز می‌کند و به او می گوید تو همان چیزی هستی که من می خواهم. این آهنگ هم دقیقا همان چیزی است که طرفداران میخواهند. شما می‌توانید عشق را در کلمه به کلمه این آهنگ زیبا حس کنید. وقتی آهنگ کاریزما شروع می شود دوست ندارید تا پایان می یابد. صدای گرم و لطیف علی نواب که سرشار از احساسات است، گویی دستان طرفداران را می‌گیرد و آنها را به عمق داستان عاشقانه ای می برد. آهنگی که از علی نواب می شنوید انگار هر بار تازه تر از قبل است و برای شما تکراری نمی شود. گویی کلمات در این آهنگ با شما مهربانند. این اثر مدیون صدای فوق العاده علی نواب است. زمانی که آهنگ تمام شد این حس به شما دست می دهد که گویی تکه ای از قلب خود را با آهنگ جا گذاشته اید و دوست دارید بارها آن را گوش دهید. این آهنگ آنقدر ملودرام است که گویید تسکینی برای تنهایی شنونده است. ثانیه به ثانیه آن دوست داشتنی است طرفداران علی نواب حال با این آهنگ او را بیشتر از قبل و تا حد پرستیدن دوست میدارند. این آهنگ از علی نواب حس عجیبی به محیطی که در آن پخش می‌شود می بخشد. گذشتن روزها با شنیدن آهنگ کاریزما خوشایند و آرام خواهد بود. آهنگ کاریزما به عبارتی فریاد عشق است از گلوی علی نواب شنیده می شود و طرفداران او حس میکنند چه خوشبختند که این آهنگ را می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...