پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ علی قانعی دنگم نار

دانلود آهنگ علی قانعی دنگم نار

دانلود آهنگ علی قانعی دنگم نار

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت دنگم نار از علی قانعی عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Ali Ghanei – Dangem Nar In The GolsarMusic

دانلود آهنگ علی قانعی دنگم نار
علی قانعی دنگم نار

تیپ کرانه آدیداس روژی یه متر مه پوشی

ئی آبادی که تاو شر الان فارسی اموشی

آهنگ دنگم نار علی قانعی

آنه نکه دنگم نار بالا بلند نمک دار

دانلود آهنگ علی قانعی دنگم نار

علی قانعی دنگم نار

برچسب ها

توضیحات

طرفداران، عاشقانه علی قانعی را دنگم نار کردند!

آهنگ دنگم نار توسط علی قانعی روانه بازار شد و شیشه غم طرفدارانش را شکست. حالا طرفدارانش روی ابرها پرواز می کنند. علی قانعی توانست با این آهنگ عشقی ابدی و جاودان و زیبایی را که مستحق طرفداران خود میدید به آن‌ها هدیه دهد. این آهنگ آنقدر عمیق و خواستنی است که میتوان با پخش شدن موسیقی آن عطر عشق را حس کرد. عطری سرشار از لطافت و رویا. علی قانعی در آهنگ دنگم نار عشق را فریاد میزند. او عشق بی قید و شرط و بی انتهای خود را به معشوقش ابراز می‌کند و به او می گوید تو همان چیزی هستی که من می خواهم. این آهنگ هم دقیقا همان چیزی است که طرفداران میخواهند. شما می‌توانید عشق را در کلمه به کلمه این آهنگ زیبا حس کنید. وقتی آهنگ دنگم نار شروع می شود دوست ندارید تا پایان می یابد. صدای گرم و لطیف علی قانعی که سرشار از احساسات است، گویی دستان طرفداران را می‌گیرد و آنها را به عمق داستان عاشقانه ای می برد. آهنگی که از علی قانعی می شنوید انگار هر بار تازه تر از قبل است و برای شما تکراری نمی شود. گویی کلمات در این آهنگ با شما مهربانند. این اثر مدیون صدای فوق العاده علی قانعی است. زمانی که آهنگ تمام شد این حس به شما دست می دهد که گویی تکه ای از قلب خود را با آهنگ جا گذاشته اید و دوست دارید بارها آن را گوش دهید. این آهنگ آنقدر ملودرام است که گویید تسکینی برای تنهایی شنونده است. ثانیه به ثانیه آن دوست داشتنی است طرفداران علی قانعی حال با این آهنگ او را بیشتر از قبل و تا حد پرستیدن دوست میدارند. این آهنگ از علی قانعی حس عجیبی به محیطی که در آن پخش می‌شود می بخشد. گذشتن روزها با شنیدن آهنگ دنگم نار خوشایند و آرام خواهد بود. آهنگ دنگم نار به عبارتی فریاد عشق است از گلوی علی قانعی شنیده می شود و طرفداران او حس میکنند چه خوشبختند که این آهنگ را می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...