پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ علی زمانی خیال

دانلود آهنگ علی زمانی خیال

دانلود آهنگ علی زمانی خیال

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از علی زمانی با عنوان “خیال” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Ali Zamani” In The Name Of “Khial” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ علی زمانی خیال

علی زمانی خیال

آهنگ خیال علی زمانی

دانلود آهنگ علی زمانی خیال

علی زمانی خیال

سایر آهنگ های علی زمانی

آخرین آهنگ علی زمانی

برچسب ها

توضیحات

طرفداران، عاشقانه علی زمانی را خیال کردند!

آهنگ خیال توسط علی زمانی روانه بازار شد و شیشه غم طرفدارانش را شکست. حالا طرفدارانش روی ابرها پرواز می کنند. علی زمانی توانست با این آهنگ عشقی ابدی و جاودان و زیبایی را که مستحق طرفداران خود میدید به آن‌ها هدیه دهد. این آهنگ آنقدر عمیق و خواستنی است که میتوان با پخش شدن موسیقی آن عطر عشق را حس کرد. عطری سرشار از لطافت و رویا. علی زمانی در آهنگ خیال عشق را فریاد میزند. او عشق بی قید و شرط و بی انتهای خود را به معشوقش ابراز می‌کند و به او می گوید تو همان چیزی هستی که من می خواهم. این آهنگ هم دقیقا همان چیزی است که طرفداران میخواهند. شما می‌توانید عشق را در کلمه به کلمه این آهنگ زیبا حس کنید. وقتی آهنگ خیال شروع می شود دوست ندارید تا پایان می یابد. صدای گرم و لطیف علی زمانی که سرشار از احساسات است، گویی دستان طرفداران را می‌گیرد و آنها را به عمق داستان عاشقانه ای می برد. آهنگی که از علی زمانی می شنوید انگار هر بار تازه تر از قبل است و برای شما تکراری نمی شود. گویی کلمات در این آهنگ با شما مهربانند. این اثر مدیون صدای فوق العاده علی زمانی است. زمانی که آهنگ تمام شد این حس به شما دست می دهد که گویی تکه ای از قلب خود را با آهنگ جا گذاشته اید و دوست دارید بارها آن را گوش دهید. این آهنگ آنقدر ملودرام است که گویید تسکینی برای تنهایی شنونده است. ثانیه به ثانیه آن دوست داشتنی است طرفداران علی زمانی حال با این آهنگ او را بیشتر از قبل و تا حد پرستیدن دوست میدارند. این آهنگ از علی زمانی حس عجیبی به محیطی که در آن پخش می‌شود می بخشد. گذشتن روزها با شنیدن آهنگ خیال خوشایند و آرام خواهد بود. آهنگ خیال به عبارتی فریاد عشق است از گلوی علی زمانی شنیده می شود و طرفداران او حس میکنند چه خوشبختند که این آهنگ را می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...