پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ علی خداوردیان اسیری

دانلود آهنگ علی خداوردیان اسیری

دانلود آهنگ علی خداوردیان اسیری

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از علی خداوردیان با عنوان “اسیری” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Ali Khodaverdyan – Asiri In The GolsarMusic

دانلود آهنگ علی خداوردیان اسیری

علی خداوردیان اسیری

بلالم ای بلام ای خه تیر و هر دو بالم ای

آخی و درد دیری صد دادم وی اسیری

متن آهنگ اسیری علی خداوردیان

نی باورم نی باورم رُهمسه دنیا من سرم

دادم و درد دیری صد دادم وی اسیری

دی دی د پشتم اشکهس دی نیرسه د زورم

دی بعد خوت چه باسم دی وی وجاق کورم

دانلود آهنگ علی خداوردیان اسیری

شیر زن نمونه شیرته بکن حلالم

دی دی قسم و خاکت دی تا ابد بلالم

دی میناته بو ایکنم تا روزی بمیرم

غم خوت سنگین غمی کرده کور و پیرم

علی خداوردیان اسیری

سایر آهنگ های علی خداوردیان

آخرین آهنگ علی خداوردیان

برچسب ها

توضیحات

با وجود انتشار آهنگ اسیری دیگر نمی توان جای هیچ گله ای از کمبود یک آهنگ درست و حسابی در دنیای موسیقی پاپ داشت. باید به علی خداوردیان تبریک گفت، زیرا او توانست هر آنچه که از او انتظار می رفت را در آهنگ اسیری پیاده سازی کند! او نمونه بی بدیل یه خواننده کوشا است و آهنگ اسیری نیز نمونه یک اجرای فوق العاده از اوست. البته آهنگ های پاپ که در گذشته از این خواننده منتشر شده است می تواند گواه این موضوع باشد که علی خداوردیان همیشه بی نظیر عمل کرده است. آهنگ اسیری نتیجه ممارست و تلاش بی وقفه ای بود که او در طی این سال ها داشته است. یکی از طرفداران علی خداوردیان در پیج خود از دیگر طرفداران او نظرسنجی به عمل آورده است که به اتفاق، همه اسیری را برجسته ترین کار علی خداوردیان معرفی کرده اند. دنیای موسیقی پاپ این روزها یک عاشقانه گرم و صمیمی را کم داشت اما با انتشار اسیری، مخاطبین آهنگ های پاپ به آنچه می خواستند رسیدند. اسیری تبدیل به یک آیکن تمام عیار شده است. کمتر کسی را می توان این روزها پیدا کرد که اسیری ورد زبانش نباشد. انتشار این آهنگ از علی خداوردیان همه را به فرا رسیدن فصل جدیدی از موسیقی امیدوار کرده است.

آهنگ اسیری تم دوست داشتنی دارد، شما را درگیر خود میکند، همین ویژگی از امتیازات مهم کارهای علی خداوردیان است. متن اسیری به گونه ایست که روی احساسات شما سایه می اندازد و گویی آن را به کنترل خود در میاورد. اسیری از معدود کارهای سال های اخیر است که رکورد فروش علی خداوردیان را در مقایسه با دیگر آهنگ های او شکسته است. اسیری به شکل باورنکردنی در دنیای موسیقی پاپ خوش درخشیده است. با یک بار گوش دادن به آن، ناخودآگاه شما به یکی از طرفداران این آهنگ و خواننده محبوبش بدل میشوید. تمام طرفداران علی خداوردیان از همان ابتدا، با گوش دادن به اسیری شیفته آن شده اند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...