پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ علی احمدی بوری بوری

دانلود آهنگ علی احمدی بوری بوری

دانلود آهنگ علی احمدی بوری بوری

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت بوری بوری از علی احمدی عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Ali Ahmadi – Bori Bori In The GolsarMusic

دانلود آهنگ علی احمدی بوری بوری

علی احمدی بوری بوری

آهنگ بوری بوری علی احمدی

دانلود آهنگ علی احمدی بوری بوری

علی احمدی بوری بوری

پخش آنلاین همین آهنگ
دانلود آهنگ با کیفیت 320

سایر آهنگ های علی احمدی

آخرین آهنگ علی احمدی

برچسب ها

توضیحات

علی احمدی و شروعی دوباره با بوری بوری

طرفداران علی احمدی معتقدند که کیفیت اتفاقی نیست و تلاش شبانه روزی و بی وقفه این خواننده جوان منجر به تولید اثر ماندگاری همچون آهنگ بوری بوری شده است. آنها آهنگ بوری بوری را دارای سطح بالایی از توانایی ارتباط با شنونده می دانند و معتقدند دیگر خواننده ها باید این آهنگ را الگوی کار خود قرار دهند. علی احمدی با تیمی که در اختیار دارد آهنگ بوری بوری را در بالاترین سطح به مخاطب ارائه داده است، آهنگی که بهترین آهنگ پاپ این سالهاست. آهنگ بوری بوری همچون رویایی لطیف و دوست داشتنی است. با یک یا دو بار گوش دادن به آهنگ بوری بوری از آن سیر نمی شوید. این ویژگی ارزنده باعث این شده است تا علی احمدی با آهنگ بوری بوری در میان خوانندگان بسیار مطرح، جا برای خود باز کند و از رقبا فاصله بگیرد. کم کاری علی احمدی باعث نشده است تا کیفیت آهنگ او پایین بیاید، بلکه برعکس آهنگی که ارائه داده است بسیار سطح بالایی داشته و با کیفیت است. فندوم های علی احمدی بسیار هیجان زده بودند تا آهنگ بوری بوری را زودتر بشنود. فن پیج های علی احمدی برای این که هر کدام زودتر آهنگ جدید او را در اینترنت به مخاطبین ارائه دهند با هم در رقابت تنگاتنگ بودند و این نیز جای تعجب ندارد. وقتی علی احمدی کارش را در این سطح ارائه می دهد، باید هم منتظر همچین بازخورد هایی از طرف مخاطبین او باشیم.

آهنگ بوری بوری تاریخ مصرف ندارد و هر زمانی دوست داشتنی است. علی احمدی از آن دسته از خواننده ها نیست که در دایره شهرت یک آهنگ به دام بیفتد. کار او آفرینش همیشگی آثار دوست داشتنی است که هر کدام می‌توانند به نوبه خود امضای هنری او حساب بیایند. علی احمدی خواننده دیروز، امروز و فرداست، همان که شنونده به آن احتیاج دارد و به خاطر او هر روز انتظار انتشار آهنگ های بی نظیرش را می کشد. بوری بوری تقدیم به شما طرفداران عزیز!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...