پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ عزیز ویسی شیرینه یارم

دانلود آهنگ عزیز ویسی شیرینه یارم

دانلود آهنگ عزیز ویسی شیرینه یارم

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از عزیز ویسی با عنوان “شیرینه یارم” با دو کیفیت اصلی 320 همراه با پخش آنلاین دانلود نمایید.

Download Music “Aziz Weisi” In The Name Of “Sherine Yarem” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ عزیز ویسی شیرینه یارم

عزیز ویسی شیرینه یارم

آهنگ شیرینه یارم عزیز ویسی

دانلود آهنگ عزیز ویسی شیرینه یارم

عزیز ویسی شیرینه یارم

پخش آنلاین همین آهنگ
دانلود آهنگ با کیفیت 320

سایر آهنگ های عزیز ویسی

آخرین آهنگ عزیز ویسی

برچسب ها

توضیحات

شاخصه گرانبهایی همچون تجربه را در آهنگ شیرینه یارم از عزیز ویسی به هیچ وجه نمی توان موضوعی سطحی دید و نمی توان نگاهی گذرا به ان داشت. تجربیات گذشته عزیز ویسی به کمک او آمده اند تا او را در خلق اثری بی نظیر همچون شیرینه یارم، یاری کنند. شیرینه یارم وب سایت های فندوم های عزیز ویسی را زیرو رو کرده است. یک آهنگ خاطره ساز می خواهید؟ شیرینه یارم از عزیز ویسی در خدمت شماست! می توانید بهترین لحظات عاشقانه خود را با این شاهکار رقم بزنید. حتما شیرینه یارم را با دوستانتان و کسی که عاشقش هستید هم رسانی کنید تا آنها نیز از این موسیقی لطیف و خواستنی لذت ببرند. از مهم ترین ویژگی های شیرینه یارم این است که بسیار بدیع و نو است و می توان ادعا کرد نظیر آن را قبلا نشنیده اید. همین نو بودن شیرینه یارم باعث تسخیر قلب ها شده است. عزیز ویسی گفته است که بسیار مهم بوده است که شنونده در عین اینکه با یک اثر کاملا نو و بدیع رو به رو می شود، باید بتواند در عین حال از گذراندن لحظات با آن احساس آرامش کند.

او تاکید کرده است که آهنگ شیرینه یارم با شنونده صمیمی است و هیچ نوع غریبگی با مخاطب خود ندارد. با این اوصاف شیرینه یارم نوعی دوگانگی زیبا و زیرکانه ایجاد کرده است. این آهنگ از عزیز ویسی در عین صمیمیت و ایجاد نوعی حس آشنایی با مخاطب، در نوع خود منحصر به فرد و جدید است. عزیز ویسی خود ازعان می کند که از تکرار بیزار است، حتی اگر آن آهنگ تکراری بسیار مورد اقبال عمومی قرار گیرد. این پارادوکس یا دوگانگی در آهنگ شیرینه یارم بی نظیر است. فکر می کنید می توانید نمونه آن را پیدا کنید؟ دست کم در میان آثار هم نسلان عزیز ویسی، به ندرک می توان همچین سطحی از ذوق هنری و حساسیت را دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...