پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ عرفان طهماسبی آغاز کن بی من

دانلود آهنگ عرفان طهماسبی آغاز کن بی من

دانلود آهنگ عرفان طهماسبی آغاز کن بی من

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت آغاز کن بی من از عرفان طهماسبی عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 ) همراه با متن

Download New Music ♪ Erfan Tahmasbi – Aghaz Kon Bi Man In The GolsarMusic

دانلود آهنگ عرفان طهماسبی آغاز کن بی من

عرفان طهماسبی آغاز کن بی من

آغاز کن بی من هی ناز کن بی من تا اوج خوشبختی پرواز کن بی من

آغاز کن بی من هی ناز کن بی من تا اوج خوشبختی پرواز کن بی من

متن آهنگ آغاز کن بی من عرفان طهماسبی

دانلود آهنگ عرفان طهماسبی آغاز کن بی من

عرفان طهماسبی آغاز کن بی من

پخش آنلاین همین آهنگ
در صورت بروز مشکل در دانلود قندشکن را خاموش کنید دانلود آهنگ با کیفیت 320 دانلود موزیک ویدیو با کیفیت 480

سایر آهنگ های عرفان طهماسبی

آخرین آهنگ عرفان طهماسبی

برچسب ها

توضیحات

عرفان طهماسبی و شروعی دوباره با آغاز کن بی من

طرفداران عرفان طهماسبی معتقدند که کیفیت اتفاقی نیست و تلاش شبانه روزی و بی وقفه این خواننده جوان منجر به تولید اثر ماندگاری همچون آهنگ آغاز کن بی من شده است. آنها آهنگ آغاز کن بی من را دارای سطح بالایی از توانایی ارتباط با شنونده می دانند و معتقدند دیگر خواننده ها باید این آهنگ را الگوی کار خود قرار دهند. عرفان طهماسبی با تیمی که در اختیار دارد آهنگ آغاز کن بی من را در بالاترین سطح به مخاطب ارائه داده است، آهنگی که بهترین آهنگ پاپ این سالهاست. آهنگ آغاز کن بی من همچون رویایی لطیف و دوست داشتنی است. با یک یا دو بار گوش دادن به آهنگ آغاز کن بی من از آن سیر نمی شوید. این ویژگی ارزنده باعث این شده است تا عرفان طهماسبی با آهنگ آغاز کن بی من در میان خوانندگان بسیار مطرح، جا برای خود باز کند و از رقبا فاصله بگیرد. کم کاری عرفان طهماسبی باعث نشده است تا کیفیت آهنگ او پایین بیاید، بلکه برعکس آهنگی که ارائه داده است بسیار سطح بالایی داشته و با کیفیت است. فندوم های عرفان طهماسبی بسیار هیجان زده بودند تا آهنگ آغاز کن بی من را زودتر بشنود. فن پیج های عرفان طهماسبی برای این که هر کدام زودتر آهنگ جدید او را در اینترنت به مخاطبین ارائه دهند با هم در رقابت تنگاتنگ بودند و این نیز جای تعجب ندارد. وقتی عرفان طهماسبی کارش را در این سطح ارائه می دهد، باید هم منتظر همچین بازخورد هایی از طرف مخاطبین او باشیم.

آهنگ آغاز کن بی من تاریخ مصرف ندارد و هر زمانی دوست داشتنی است. عرفان طهماسبی از آن دسته از خواننده ها نیست که در دایره شهرت یک آهنگ به دام بیفتد. کار او آفرینش همیشگی آثار دوست داشتنی است که هر کدام می‌توانند به نوبه خود امضای هنری او حساب بیایند. عرفان طهماسبی خواننده دیروز، امروز و فرداست، همان که شنونده به آن احتیاج دارد و به خاطر او هر روز انتظار انتشار آهنگ های بی نظیرش را می کشد. آغاز کن بی من تقدیم به شما طرفداران عزیز!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...