پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ صادق طهماسبی لغزش

دانلود آهنگ صادق طهماسبی لغزش

دانلود آهنگ صادق طهماسبی لغزش

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت لغزش از صادق طهماسبی عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Sadegh Tahmasebi – Laghzesh In The GolsarMusic

دانلود آهنگ صادق طهماسبی لغزش

صادق طهماسبی لغزش

امشو چیه امشو چیه امشو چیه امشو شو لغزش دنیا چه بی ارزش

امشو هوا بارون گل کله ها داغونه گل مهربونم آی دردت بجونم

متن آهنگ لغزش صادق طهماسبی

هوار هوار آی هوار خشگل کم سن و سال سرمه کشید چشم کال

دانلود آهنگ صادق طهماسبی لغزش

صادق طهماسبی لغزش

سایر آهنگ های صادق طهماسبی

آخرین آهنگ صادق طهماسبی

برچسب ها

توضیحات

لغزش را از صادق طهماسبی بشنوید

با گوش دادن آهنگ لغزش از صادق طهماسبی، به خاطر شور و وجدی که احساس خواهید کرد، میتوانید کلمات آن را به راحتی حفظ کنید. کلمات در این آهنگ لمس شدنیست. آهنگ لغزش قلب شما را مملو از عشق می کند. مملو از آرامشی خاص! دیگر حسرت و اندوهی برای شما باقی نمی ماند که عاشقانه را تجربه نکرده اید. صادق طهماسبی با جادوی کلمات خود دنیای شما را با استفاده از آهنگ لغزش دگرگون می کند. این آهنگ خستگی شما را درمان می کند و عشق و محبت به آن تزریق می‌کند. اگر این آهنگ را بهترین آهنگ سال های اخیر ننامیم مطمئنا بی انصافی کرده ایم. بودن این آهنگ جبران تمام نبودن های آهنگ های با کیفیت در چند سال اخیر است که انتظار داشتیم. با وجود آهنگ لغزش از صادق طهماسبی تقریباً تا مدت ها حسرت آهنگ با کیفیتی را نخواهیم داشت. آهنگ لغزش همانند بارانیست بر کویر، جان بخش و دوست داشتنی. این آهنگ به قدری عاشقانه است که می‌توانید روزها را با آن آرام بگذرانید. لحظات در آغوش کسی که دوستش می دارید با این آهنگ از صادق طهماسبی زیبا می گذرد. این آهنگ پر از عطر و بوی عاشقی و عشق است. بعد از شنیدن آهنگ لغزش از صادق طهماسبی به دنبال هر بهانه هستید تا دوباره سراغ گوش‌دادن آن بروید. لغزش از خواننده حنجره طلایی جوان کشورمان صادق طهماسبی، فضایی رویایی برای شما خلق می ‌کند. این آهنگ برای شما همواره یادآور مهربانی و عشق خواهد بود. آهنگ لغزش از صادق طهماسبی از شما اجازه نمی خواهد تا وارد قلبتان شود این آهنگ بی سر و صدا در قلب تان را خواهد کوبید و بدون اینکه برای باز شدن زحمت بکشد وارد می شود. سال‌ها باید بگذرد تا یک خواننده این انتظار زیبا را در نگاه طرفدارانش به خود جلب کند. آهنگ لغزش با صدای ماندگار از صادق طهماسبی است. صدای صادق طهماسبی مخملی و سرشار از شور و ذوق زندگی است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...