پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ شروین پناهی بخت نحس

دانلود آهنگ شروین پناهی بخت نحس

دانلود آهنگ شروین پناهی بخت نحس

دانلود آهنگ جدید شروین پناهی به نام “بخت نحس” با دو کیفیت عالی و خوب ( 320 و 128 ) لینک مستقیم از رسانه گلسار موزیک

Download New Music ♪ Shervin Panahi – Bakhte Nahs In The GolsarMusic

دانلود آهنگ شروین پناهی بخت نحس

شروین پناهی بخت نحس

آهنگ بخت نحس شروین پناهی

دانلود آهنگ شروین پناهی بخت نحس

شروین پناهی بخت نحس

سایر آهنگ های شروین پناهی

آخرین آهنگ شروین پناهی

برچسب ها

توضیحات

بخت نحس از شروین پناهی غوغا به پا می کند!

کارهای شروین پناهی شامل آهنگ جدید بخت نحس تنها گوشه ای از استعداد این خواننده جوان را به شما نشان می دهد. شاهکار جدید شروین پناهی یعنی آهنگ بخت نحس در سطح اینترنت غوغا به پا کرده است. این آهنگ فضایی را خلق می کند تا شما در لحظه زندگی کنید و در لحظه از فضای زیبایی که برای شما ترسیم شده است لذت ببرید. از دنیای پر هیاهو اطراف خود جدا شوید و با ریتم زیبای این آهنگ لحظات خود را پر کنید. آهنگ بخت نحس، گویا زمینی نیست، شما را از زمان و بعدی که در آن می گذرانید جدا می کند و به لحظه زیبایی با حس هنری خلق شده توسط این خواننده با استعداد می برد. بخت نحس راهکار بی بدیل شروین پناهی، ریتمی آرام بخش و دلربا دارد. منتقدان نظر بسیار مثبتی نسبت به این آهنگ دارند. طرفداران شروین پناهی و منتقدین معتقدند که او عصاره همه تجربیات خود از آهنگ های موفق و فوق‌العاده قبلی را در خود گنجانده است. احساسات در آهنگ بخت نحس موج می‌زند و گویی لحظاتی که برای شما آشناست دوباره خلق می شود. لحظاتی با بار مثبت عاشقانه با معصومیت بی نظیر و لطافت بی مانند. آهنگ بخت نحس شما را به کلی از این دنیا جدا میکند.

می ‌توانید فضای خاصی که آهنگ بخت نحس برای شما باز آفرینی می کند، کلمه به کلمه لمس کنید و با آن همراه شوید. آهنگ بخت نحس به عبارتی معجزه جدید شروین پناهی است. آهنگ بخت نحس خاطره سازی آرام و دوست داشتنی از شروین پناهی است. او دقیقاً می داند که در دنیای موسیقی در کدام جایگاه ایستاده است. اجرای زنده آهنگ بخت نحس مطمئناً طرفداران او را بیش از پیش به وجد می‌آورد. این روزها همه از این می گویند که آهنگ بخت نحس تبدیل به فصل مشترکی با کسانی که دوستشان دارند شده است. انتقال احساسات مشترک توسط آهنگ بخت نحس می تواند گواه این مسئله باشد. آهنگ بخت نحس راهیست برای بروز حرف هایی که نمی توانید بزنید، احساساتی که نمی توانید نشان دهید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...