پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ شاها بی جنبه

دانلود آهنگ شاها بی جنبه

دانلود آهنگ شاها بی جنبه

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از شاها با عنوان “بی جنبه” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Shaha” In The Name Of “Bi Janbeh” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ شاها بی جنبه

شاها بی جنبه

چه دلت پره تازگیا تو حرف بزن رو کنم خوشگلیاتو

نگاه کن چه آتیشی به پا کردم میخوام دود کنم دلخوریهاتو

متن آهنگ بی جنبه شاها

ببخش اگه بلد نیستم یه کم لوست کنم

دلتو ببرم اومدم که یا حالتو خوب کنم

دانلود آهنگ شاها بی جنبه

یا بشینم غصه هاتو بخرم اینو بدون که تو خون منی چشمی

میدونی جون منی رو تو بی جنبه ام یه کمی

آخه تو همه وجود منی اینو بدون که تو خون منی ، چشمی

میدونی جون منی رو تو بی جنبه ام یه کمی آخه تو همه وجود منی

یبار دیگه به رخم بکش ببینم چقد از همه سر تری تو

نبینم راتو‌کج کنی لج کنی باز بیای کم کنی دلبریتو

به دلمه که به زبون بیارم هرچی دلمرو به روت بیارم

انقد حساست نکنم تورو انقد دیگه سر به سرت نذارم

شاها بی جنبه

سایر آهنگ های شاها

آخرین آهنگ شاها

برچسب ها

توضیحات

طرفداران، عاشقانه شاها را بی جنبه کردند!

آهنگ بی جنبه توسط شاها روانه بازار شد و شیشه غم طرفدارانش را شکست. حالا طرفدارانش روی ابرها پرواز می کنند. شاها توانست با این آهنگ عشقی ابدی و جاودان و زیبایی را که مستحق طرفداران خود میدید به آن‌ها هدیه دهد. این آهنگ آنقدر عمیق و خواستنی است که میتوان با پخش شدن موسیقی آن عطر عشق را حس کرد. عطری سرشار از لطافت و رویا. شاها در آهنگ بی جنبه عشق را فریاد میزند. او عشق بی قید و شرط و بی انتهای خود را به معشوقش ابراز می‌کند و به او می گوید تو همان چیزی هستی که من می خواهم. این آهنگ هم دقیقا همان چیزی است که طرفداران میخواهند. شما می‌توانید عشق را در کلمه به کلمه این آهنگ زیبا حس کنید. وقتی آهنگ بی جنبه شروع می شود دوست ندارید تا پایان می یابد. صدای گرم و لطیف شاها که سرشار از احساسات است، گویی دستان طرفداران را می‌گیرد و آنها را به عمق داستان عاشقانه ای می برد. آهنگی که از شاها می شنوید انگار هر بار تازه تر از قبل است و برای شما تکراری نمی شود. گویی کلمات در این آهنگ با شما مهربانند. این اثر مدیون صدای فوق العاده شاها است. زمانی که آهنگ تمام شد این حس به شما دست می دهد که گویی تکه ای از قلب خود را با آهنگ جا گذاشته اید و دوست دارید بارها آن را گوش دهید. این آهنگ آنقدر ملودرام است که گویید تسکینی برای تنهایی شنونده است. ثانیه به ثانیه آن دوست داشتنی است طرفداران شاها حال با این آهنگ او را بیشتر از قبل و تا حد پرستیدن دوست میدارند. این آهنگ از شاها حس عجیبی به محیطی که در آن پخش می‌شود می بخشد. گذشتن روزها با شنیدن آهنگ بی جنبه خوشایند و آرام خواهد بود. آهنگ بی جنبه به عبارتی فریاد عشق است از گلوی شاها شنیده می شود و طرفداران او حس میکنند چه خوشبختند که این آهنگ را می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...