پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ سهراب پورناظری بیا نزدیکتر

دانلود آهنگ سهراب پورناظری بیا نزدیکتر

دانلود آهنگ سهراب پورناظری بیا نزدیکتر

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام بیا نزدیکتر با صدای سهراب پورناظری را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Sohrab Pournazeri – Bia Nazdiktar In The GolsarMusic

دانلود آهنگ سهراب پورناظری بیا نزدیکتر

سهراب پورناظری بیا نزدیکتر

بیقرار بوسه ام قدری بیا نزدیک تر دور کن تردید را قدری بیا نزدیکتر

تا خیال چشمهایت میرود آن دورتر میشود دستم به دستت بی هوا نزدیک تر

آهنگ بیا نزدیکتر سهراب پورناظری

بیقرار بوسه ام قدری بیا نزدیک تر این منم مجنون دلتنگی که دست روزگار برده

از یادت مرا قدری بیا نزدیک تر ماه پشت ابر دوری بیقراری میکند

دانلود آهنگ سهراب پورناظری بیا نزدیکتر

ماه من پایین بیا امشب بیا نزدیک تر

بی قرار بوسه ام شاید کمی هم بیشتر

دل به دریا میزنم شاید کمی هم پیشتر

بیقرار بوسه ام قدری بیا نزدیک تر

دور کن تردید را قدری بیا نزدیکتر

قدری بیا نزدیکتر بیا نزدیکتر بیا

سهراب پورناظری بیا نزدیکتر

برچسب ها

توضیحات

بیا نزدیکتر را از سهراب پورناظری بشنوید

با گوش دادن آهنگ بیا نزدیکتر از سهراب پورناظری، به خاطر شور و وجدی که احساس خواهید کرد، میتوانید کلمات آن را به راحتی حفظ کنید. کلمات در این آهنگ لمس شدنیست. آهنگ بیا نزدیکتر قلب شما را مملو از عشق می کند. مملو از آرامشی خاص! دیگر حسرت و اندوهی برای شما باقی نمی ماند که عاشقانه را تجربه نکرده اید. سهراب پورناظری با جادوی کلمات خود دنیای شما را با استفاده از آهنگ بیا نزدیکتر دگرگون می کند. این آهنگ خستگی شما را درمان می کند و عشق و محبت به آن تزریق می‌کند. اگر این آهنگ را بهترین آهنگ سال های اخیر ننامیم مطمئنا بی انصافی کرده ایم. بودن این آهنگ جبران تمام نبودن های آهنگ های با کیفیت در چند سال اخیر است که انتظار داشتیم. با وجود آهنگ بیا نزدیکتر از سهراب پورناظری تقریباً تا مدت ها حسرت آهنگ با کیفیتی را نخواهیم داشت. آهنگ بیا نزدیکتر همانند بارانیست بر کویر، جان بخش و دوست داشتنی. این آهنگ به قدری عاشقانه است که می‌توانید روزها را با آن آرام بگذرانید. لحظات در آغوش کسی که دوستش می دارید با این آهنگ از سهراب پورناظری زیبا می گذرد. این آهنگ پر از عطر و بوی عاشقی و عشق است. بعد از شنیدن آهنگ بیا نزدیکتر از سهراب پورناظری به دنبال هر بهانه هستید تا دوباره سراغ گوش‌دادن آن بروید. بیا نزدیکتر از خواننده حنجره طلایی جوان کشورمان سهراب پورناظری، فضایی رویایی برای شما خلق می ‌کند. این آهنگ برای شما همواره یادآور مهربانی و عشق خواهد بود. آهنگ بیا نزدیکتر از سهراب پورناظری از شما اجازه نمی خواهد تا وارد قلبتان شود این آهنگ بی سر و صدا در قلب تان را خواهد کوبید و بدون اینکه برای باز شدن زحمت بکشد وارد می شود. سال‌ها باید بگذرد تا یک خواننده این انتظار زیبا را در نگاه طرفدارانش به خود جلب کند. آهنگ بیا نزدیکتر با صدای ماندگار از سهراب پورناظری است. صدای سهراب پورناظری مخملی و سرشار از شور و ذوق زندگی است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...