پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ سعید کرمانی برد و باخت

دانلود آهنگ سعید کرمانی برد و باخت

دانلود آهنگ سعید کرمانی برد و باخت

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام برد و باخت با صدای سعید کرمانی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Saeed Kermani – Bordo Bakht In The GolsarMusic

دانلود آهنگ سعید کرمانی برد و باخت

سعید کرمانی برد و باخت

اونا رو لبای من خنده رو کشتن همونایی که با حرف میزدن خنجر پشتم

بیخیال از یه جایی به بعد فقط باید رشد کرد

متن آهنگ برد و باخت سعید کرمانی

من آدمیم که برد و باخت با سختی یه رکوردیو ساخت

با همه چی جنگید ولی تهش هیچی به هیچی

من آدمیم که واسه همه وجودشو گذاشت گفتن آخه کمه

با دل و جون خوندم ولی تهش هیچی به هیچی

دانلود آهنگ سعید کرمانی برد و باخت

من با قدرت این مسیرو ساختم کردمش این زمین رو صافتر

واسه نسل بعد که برن جلو بدون ترس

اینا انگار که طلب کار بودن انگار اینا خوب بلد کار بودن

تو این مسیر ما پاره شدیم بعد فهمیدیم خودشون پی طرفدار بودن

من میخواستم مردمو شادشون کنم من میخواستم که خوشحالشون کنم

من میخواستم یه جا نگاهشون کنم تو نزاشتی نگو قسمت نبودش

سعید کرمانی برد و باخت

سایر آهنگ های سعید کرمانی

آخرین آهنگ سعید کرمانی

برچسب ها

توضیحات

برد و باخت را از سعید کرمانی بشنوید

با گوش دادن آهنگ برد و باخت از سعید کرمانی، به خاطر شور و وجدی که احساس خواهید کرد، میتوانید کلمات آن را به راحتی حفظ کنید. کلمات در این آهنگ لمس شدنیست. آهنگ برد و باخت قلب شما را مملو از عشق می کند. مملو از آرامشی خاص! دیگر حسرت و اندوهی برای شما باقی نمی ماند که عاشقانه را تجربه نکرده اید. سعید کرمانی با جادوی کلمات خود دنیای شما را با استفاده از آهنگ برد و باخت دگرگون می کند. این آهنگ خستگی شما را درمان می کند و عشق و محبت به آن تزریق می‌کند. اگر این آهنگ را بهترین آهنگ سال های اخیر ننامیم مطمئنا بی انصافی کرده ایم. بودن این آهنگ جبران تمام نبودن های آهنگ های با کیفیت در چند سال اخیر است که انتظار داشتیم. با وجود آهنگ برد و باخت از سعید کرمانی تقریباً تا مدت ها حسرت آهنگ با کیفیتی را نخواهیم داشت. آهنگ برد و باخت همانند بارانیست بر کویر، جان بخش و دوست داشتنی. این آهنگ به قدری عاشقانه است که می‌توانید روزها را با آن آرام بگذرانید. لحظات در آغوش کسی که دوستش می دارید با این آهنگ از سعید کرمانی زیبا می گذرد. این آهنگ پر از عطر و بوی عاشقی و عشق است. بعد از شنیدن آهنگ برد و باخت از سعید کرمانی به دنبال هر بهانه هستید تا دوباره سراغ گوش‌دادن آن بروید. برد و باخت از خواننده حنجره طلایی جوان کشورمان سعید کرمانی، فضایی رویایی برای شما خلق می ‌کند. این آهنگ برای شما همواره یادآور مهربانی و عشق خواهد بود. آهنگ برد و باخت از سعید کرمانی از شما اجازه نمی خواهد تا وارد قلبتان شود این آهنگ بی سر و صدا در قلب تان را خواهد کوبید و بدون اینکه برای باز شدن زحمت بکشد وارد می شود. سال‌ها باید بگذرد تا یک خواننده این انتظار زیبا را در نگاه طرفدارانش به خود جلب کند. آهنگ برد و باخت با صدای ماندگار از سعید کرمانی است. صدای سعید کرمانی مخملی و سرشار از شور و ذوق زندگی است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...